مانند تمامی دستگاه ها، پکیج دیواری بوتان هم برای ادامه کارکرد مناسب، نیاز به سرویس دوره ای دارد. برای جلوگیری از مواجهه با خطا ها و عیب یابی پکیج بوتان باید به طور منظم و طبق دستور عمل هایی اقدام به سرویس دستگاه نمود؛ درست همانند یک ماشین، برای بالابردن بهره­ وری و راندمان کاری و صرفه­ جویی در مصرف انرژی دستگاه، باید سرویس دوره­ ای و کامل بر روی آن انجام گردد(خطاهای پکیج بوتان).

در پکیج های دیجیتال کد خطای پکیج بوتان ترکیبی از یک حرف لاتین و چند عدد است. اما در مدل های آنالوگ کد خطا پکیج بوتان با استفاده از چراغ های LED که روی دستگاه نصب شده‌اند، نمایان می شود. این ارور ها در واقع باعث شناسایی مشکل به وجود آمده می شوند و تکنسین ها با مشاهده ارور ها مشکل پکیج را حل می کنند(خطاهای پکیج بوتان).

 لیست کدهای خطای پکیج بوتان

در این بخش می خواهیم شما را با بانک ارور های پکیج بوتان آشنا کنیم در ادامه با مرکز فروش همراه باشید.

  •     زمانی که کد خطاE01 بر روی نمایشگر پکیج ظاهر می شود باید بدانید که مشکلات شعله پکیج بوتان است در این حالت شما با مشکل روشن نشدن شعله پکیج بوتان مواجه می شوید.
  •     اگر هنگام عیب یابی پکیج بوتان با ارور مواجهE02 شدید باید بدانید که کلید حرارتی مبدل پکیج دچار مشکل شده است.
  •     ارور E03 زمانی روی نمایشگر پکیج ظاهر می‌ شود که پرشر سوئیچ دچار مشکل شده باشد. در این حالت پکیج با مشکل عدم خروج دود فن و خرابی ترموستات مواجه می شود. در صورت لزوم باید با تکنسین های ما در مرکز فروش تماس حاصل فرمایید تا قطعات را تعویض کنند.
  •     اگر هنگام عیب یابی پکیج با ارور E04 مواجه شدید باید بدانید که این ارور نشان دهنده فشار کم آب است. در این حالت باید فشار آب را افزایش دهید تا فشار بیشتر از 0/5 شود.
  •     هر گاه ارور E06 بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر شود، نشان دهنده قطع شدن ان تی سی (سنسوری که دمای آب گرم مصرفی را تشخیص می دهد) می باشد.
  •     کد خطایE07 نشان دهنده این است که ان تی سی پکیج قطع شده است. در این صورت باید ان تی سی پکیج را وصل کنید. اگر ان تی سی را وصل کردید اما مشکل برطرف نشد باید بدانید که این قطعه به صورت کلی خراب شده است. در این حالت باید با تکنسین های پکیج بوتان ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را با آنها در میان بگذارید.
  •     اگر به هنگام عیب یابی و تعمیر پکیج بوتان با خطای E11 مواجه شدید باید بدانید که برده دستگاه و یا مشعل آن با مشکل روبرو شده است. برای حل این ارور باید برد دستگاه و مشعل را بررسی کنید.

راهکارهای رفع ایراد کد پکیج بوتان

  • کدخطای E28: اگر با این ارور پکیج بوتان مواجه شدید، برق دستگاه را قطع و دوباره وصل کنید. اگر این راه اندازی مجدد افاقه نکرد با تکنسین های بوتان تماس گرفته و مشکل را با آن­ها در میان گذارید.
  • کدخطای E02: کابل را مورد بررسی قرار دهید و کلید حد را چک کنید.
  • ارور E01 پکیج بوتان: چک کردن گاز، جرقه زن، یون، شیر گاز، برد الکترونیک دستگاه

رفع چراغ قرمز پکیج بوتان

در بیشتر مدل های پکیج بوتان هنگامی که دستگاه دچار مشکل می شود، چراغ قرمز پکیج بوتان به عنوان ارور و آگاه کردن افراد از مشکل دستگاه روشن می شود. شاید برای شما هم سؤال پیش آمده باشد که برای پیدا کردن مشکل به وجود آمده و رفع چراغ قرمز پکیج بوتان چه کاری باید انجام دهیم؟

اگر کاملاً با کد خطای پکیج بوتان و رفع عیب آن ها آشنایی داشته باشید به راحتی می توانید ارور ها را رفع کنید. بنابراین در ادامه مطلب می خواهیم با بررسی ارور های پکیج بوتان شما را با انواع ارور ها در مدل آنالوگ پکیج بوتان بیشتر آشنا کنیم(خطاهای پکیج بوتان).

آموزش تعمیرات پکیچ در تبریز

آموزش تعمیرات پکیج آپادانا از دوره های پرطرفدار تاسیسات است و از بازار کار خوبی برخوردار می باشد . با توجه به مزایای پکیج دیواری و محبوبیت روز افزون آن آموزشگاه آپادانا دوره آموزش تعمیر پکیج در تبریز را به صورت تخصصی و زیر نظر اساتید با تجربه برگزارمی کند. با شرکت در این دوره آموزش تعمیرات پکیج از صفر تا صد و به صورت عملی در مدت زمانی کوتاه یاد می گیرید(دوره تعمیرات لوازم خانگی در تبریز).

آموزش سرویس پکیج، تعمیر پکیج های تک مبدل و دو مبدل، آموزش رسوب گیری پکیج، هواگیری و غیره برخی از سرفصل های آموزشی در آموزشگاه تعمیرات پکیج کاسپین است. همچنین می توانید از پشتیبانی این مرکز و بازآموزیی رایگان نیز بهره مند شوید(خطاهای پکیج بوتان).

خطاهای پکیج بوتان

به این مطلب امتیاز دهید