توییتر در سال 2011 «بوت استرپ» (Bootstrap) را توسعه داد و در همان سال به‌عنوان نوعی فریمورک توسعه وب در GitHub منتشر شد. Bootstrap نوعی فریمورک منبع آزاد فرانت‌اند برای توسعه صفحات وب سریع و واکنشگرا برای دستگاه‌های تلفن همراه است(آموزش بوت استرپ در تبریز).

Bootstrap محبوب‌ترین چارچوب برای سازگاری با تمام مرورگرهای مدرن مانند Firefox ،Chrome ،Opera ،Safari ،Edge و غیره به‌حساب می‌آید.دوره آموزش بوت استرپ مکتب خونه با هدف آموزش این فریمورک محبوب تهیه و تدوین شده است(آموزش بوت استرپ در تبریز).

دوره آموزش بوت استرپ

بوت استرپ به شما کمک می‌کند تا در طراحی المان‌های مختلف یک وب‌سایت قدرتمند زمان کمتری صرف کرده و البته طراحی منحصربه‌فردتری داشته باشید. به‌طورکلی این مسئله را همیشه در ذهنتان داشته باشید که هر چه رابط کاربری یا UI یک وب‌سایت بهینه‌تر باشد، جلب رضایت مخاطب نیز مؤثرتر خواهد بود که بوت استرپ یکی از ارکان ایجاد رابط کاربری مناسب برای وب‌سایت‌های مختلف در نظر گرفته شده است(آموزش بوت استرپ در تبریز).

بوت استرپ چیست ؟

 امروزه، طراحی رابط کاربری، یکی از نقاط قوت یک وب‌سایت محسوب می‌شود. به صورت ساده می‌توان گفت که هرچقدر رابط کاربری سایت شما زیبا، شکیل و کاربرپسند باشد، همان‌قدر میزان موفقیت وب‌سایت شما نیز بالا‌تر می‌رود. به‌منظور طراحی رابط کاربری یک وب‌سایت، روش‌های مختلفی وجود دارد. عده‌ای از برنامه‌نویس‌ها، برای این کار، به صورت مستقیم از دستورات CSS و عده‌ای نیز از کتابخانه‌ها و چارچوب‌های آماده استفاده می‌کنند.

استفاده از یک چارچوب یا کتابخانه آماده، به شما کمک می‌کند تا بتوانید در زمان کمتری، رابط کاربری زیباتری را طراحی کنید و در اختیار کاربران قرار دهید. همچنین، استفاده از کتابخانه‌های آماده و یا چارچوب‌های نرم‌افزاری ارائه شده در این خصوص، به شما کمک می‌کند تا بتوانید از تعداد بالایی کامپوننت و المان از پیش طراحی شده، استفاده کنید. به همین منظور است که بسیاری از کاربران، استفاده از فریم‌ورک‌ها و کتابخانه‌های طراحی رابط کاربری را پیشنهاد و ترجیح می‌دهند

آموزش بوت استرپ در تبریز

هدف از یادگیری دوره آموزش بوت استرپ چیست؟

هدف از یادگیری bootstrap در واقع یادگیری تمام نکات مبتدی تا پیشرفته‌ای است که یک طراح سایت در حوزه طراحی بخش‌های مختلف ظاهری یک وب‌سایت به آن نیازمند خواهد بود. به بیانی دیگر، یک طراح سایت زمانی می‌تواند مدعی شود که وب‌سایت‌های کاربرپسند طراحی می‌کند که تخصص کامل در کار با بوت استرپ را داشته باشد(آموزش طراحی سایت در تبریز).

دوره آموزش بوت استرپ مناسب چه کسانی است؟

اگر شما هم به طراحی صفحات وب یا وب اپلیکیشن‌ها و به‌طورکلی طراحی سایت علاقه‌مند هستید(آموزش بوت استرپ در تبریز) .

بعد از فراگیری دوره آموزش بوت استرپ چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟

فرقی نمی‌کند که آشنایی شما با بوت استرپ به چه میزان باشد چون بعد از فراگیری این دوره آموزشی بوت استرپ  به‌طور کامل بر تمامی مفاهیم مربوط به آن تسلط خواهید یافت. در واقع مهارت اصلی شما پس از فراگیری این دوره، طراحی المان‌های موردنیاز صفحات مختلف وب بوده که امری بسیار مهم به‌حساب می‌آید.

پیش‌نیاز اصلی دوره آموزش بوت استرپ چیست؟

Bootstrap دارای کلاس‌های از پیش تعریف شده‌ای است که کار توسعه دهنده را آسان می‌کند. با این حال، درک اساسی از HTML & CSS برای کار با Bootstrap نیاز اساسی به‌حساب می‌آید. شما می‌توانید برای دستگاه‌های مختلف با Bootstrap طرح‌های واکنشگرا ایجاد کنید. این شامل الگوهای مختلف طراحی مبتنی بر HTML و CSS به‌ویژه برای تایپوگرافی، دکمه‌ها، فرم‌ها، مدل‌ها، ناوبری، چرخ فلک‌های تصویر و همچنین افزونه‌های JavaScript اختیاری است که در دوره آموزش بوت استرپ این مفاهیم و نحوه کار با آن‌ها آموزش داده خواهد شد.

برای رفع پیش‌نیازهای خود جهت یادگیری بوت استرپ می‌توانید از دوره‌های آموزش جاوا اسکریپت و آموزش html css مکتب خونه استفاده کنید. در مکتب خونه دوره‌های آموزش رایگان و پولی زیادی برای این هدف وجود دارد که نیاز شما را پوشش خواهد داد(آموزش بوت استرپ در تبریز).

این دوره بوت استرپ در کجا آموزش داده می شوند؟

این دوره های جاوا اسکریپت ، سی اس اس(CSS) ،اچ تی ام ال(Html) ، بوت استریپت(Bootstrap) ،  در آموزشگاه آپادانا ، آموزشگاه کاسپین و آموزشگاه پارسیان در تبریز آموزش داده می شوند(آموزش طراحی سایت در تبریز).

آموزش بوت استرپ در تبریز

به این مطلب امتیاز دهید