جهت اخذ سریع مدرک ICDL ( آی سی دی ال ) میتوانید در دوره های آموزش کامپیوتر در تبریز هفت مهارت فناوری اطلاعات ICDL شرکت نمایید و در پایان دوره، پس از موفقیت در آزمون مربوطه، گواهینامه ICDL مورد تأیید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برای شما بصورت الکترونیکی صادر می شود(سریعترین روش اخذ مدرک ICDL در تبریز).

چرا آموزش ICDL؟

شاید این گفته که آشنایی و بهره بردن از کامپیوتر، شرط لازم زندگی در دنیای امروز است، کمی اغراق آمیز باشد؛ اما نگاهی گذرا به سیستم ها و وسایلی که به شکل روزمرّه از آن ها بهره برداری می کنیم، تأییدی بر این ادعاست(سریعترین روش اخذ مدرک ICDL در تبریز).

سیستم های بسیار پیشرفته کارت اعتباری، دانشگاه غیر حضوری، نوشتارهای الکترونیکی، خریدهای آنلاین، موبایل های پیشرفته، وسایل خانگی دیجیتال، دوربین های چند ده مگاپیکسلی، ساختمان های هوشمند و غیره فقط بخش کوچکی از دنیای دیجیتال امروز است که بهره مندی از آن ها مستلزم دانش و مهارت کار با کامپیوتر است؛

 اما گستردگی رشته کامپیوتر، در کنار تعدد و تنوع نرم افزارها و سخت افزارهایی که به طور مرتب در حال بهبود و به روزرسانی هستند، این فرصت را به ما نمی دهد که بر همه جنبه های این رشته مسلط شویم. از طرفی، لزومی هم ندارد که همه اشخاص به شکل حرفه ای و دانشگاهی، در تمام حوزه های رشته کامپیوتر، تسلط حرفه ای داشته باشند(سریعترین روش اخذ مدرک ICDL در تبریز).

اما مشکل آن جاست که بیشتر علاقه مندان به یادگیری دانش و مهارت کامپیوتر، نمیدانند از کجا و چگونه باید این آموزش ها را آغاز کنند. به بیان دیگر، چگونه می توان به این درک عمیق رسید که مهارت حاصل از این یادگیری، به ما در یافتن موقعیتهای شغلی بهتر کمک می کند؟

یادگیری ویندوز

دانشجویان در این بخش با مهارتهای بهره برداری از رایانه و سیستم عامل سر و کار خواهند داشت و می توانند تنظیمات اساسی و مد نطر خود را در ویندوز انجام دهند. همچنین عملیات مدیریت  فایل های رایانه ای از جمله کپی فایل، انتقال فایل، حذف فایل و موارد دیگری از این دست را فرا می گیرند(سریعترین روش اخذ مدرک ICDL در تبریز).

سریعترین روش اخذ مدرک ICDL در تبریز

ورد چیست؟

نرم افزار ورد يکي از ساده ترين نرم افزارهاي اداریست که در اين دوره با نحوه کار با این نرم افزار آشنا خواهید شد. پس از اتمام این دوره می توانید از آموزش ورد پيشرفته لذت ببريد(سریعترین روش اخذ مدرک ICDL در تبریز).

اکسل چیست؟

اکسل ابزاری است که داده‌های مختلف، از جمله، داده‌های متنی و عددی را سازماندهی کرده و محاسبات مورد نیاز روی این داده‌ها را تسهیل می‌کند. رفتار اکسل با  داده ها در مقایسه با ورد بسیار متفاوت بوده و می تواند با کمک امکانات محاسباتی و فرمول نویسی، انواع محاسبات عددی را روی داده های عددی مورد نیاز شما انجام دهد(سریعترین روش اخذ مدرک ICDL در تبریز).

پاورپوینت چیست ؟

يکي از رايج‌ترين نرم‌افزارهاي ارائه نمايش است که به مديران کسب و کارها و مؤسسات و اساتيد و معلمان کمک مي‌کند، مطالب آموزشي خود را در قالب اسلايد، برنامه‌ريزي کرده و با نمايش محتواي متني، تصويري و صوتي، جلسه ارائه درس يا موضوع موردنظر خود را به تجربه‌اي جذاب و فراموش ‌نشدني بدل کنند(سریعترین روش اخذ مدرک ICDL در تبریز).

 

اکسس چیست؟

اکسس این امکان را برای شما فراهم می کند که اطلاعات خود را به صورت سازمان دهی شده، نگهداری کنید تا هر زمان که نیاز بود به آن ها مراجعه کرده و از آن ها استفاده کنید. به کمک مایکروسافت اکسس شما لیستی از اطلاعات خود تهیه می کنید تا  هر زمان که نیاز داشتید، بتوانید آن ها را بازیابی و ویرایش کنید.

 آشنایی با اینترنت

در این قسمت دانش پذیران ما باید با مفهوم جامع اینترنت و بعضی مشخصه های امنیتی آشنا شوند تا بتوانند تجربه کاربری اثربخشی از اینترنت داشته باشند. همچنین، یاد میگیرند که چه طور جستجوهای اینترنتی را به بهترین و مؤثرترین شکل ممکن انجام دهند. به علاوه، نحوه ارسال و دریافت ایمیل و نحوه کار با نرم افزارهای پست الکترونیکی نیز در این دوره، آموزش داده می شود(سریعترین روش اخذ مدرک ICDL در تبریز).

به این مطلب امتیاز دهید

دسته بندی شده در: