در دوران تحصیلی، کنکور یکی از مهم‌ترین امتحاناتی است که دانش‌آموزان می‌دهند. برای دوران کنکور، دانش‌آموزان به دنبال یافتن بهترین مشاور کنکور هستند که بتوانند آن‌ها را در مسیر مناسب و بهینه به سمت موفقیت هدایت کنند. در تبریز، بسیاری از دانش‌آموزان به دنبال یافتن بهترین مشاور کنکور هستند(بهترین مشاور کنکور تبریز).

با توجه به اینکه تحصیل و کنکور مسیر بسیار پیچیده ای می باشد و راه های  بسیار متنوعی در این راستا وجود دارد  نیاز به یک مشاور آگاه و با تجربه برای جهت دهی و انتخاب بهترین راه های مطالعه و پیشرفت تحصیلی ضروری است ، مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور یکی از پر طرفدارترین و از نیاز های مهم دانش آموزان و والدینشان می باشد(بهترین مشاور کنکور تبریز).

بسیاری از والدین یا دانش آموزان تصور می کنند برای اینکه در کنکور سراسری یا هر امتحان دیگری نتیجه مطلوبی کسب کنند ، باید مطالعه ی زیادی داشته باشند در صورتیکه برای بدست آوردن نتیجه مطلوب لازم است یک برنامه ریزی درست داشته و با کمک گرفتن از افراد باتجربه به موفقیت برسند، که در این زمینه بهترین مشاوره تحصیلی و کنکور در تبریز می توانند کمک شایانی کنند(بهترین مشاور کنکور تبریز).

بهترین مشاور کنکور تبریز

برای بهترین مشاور کنکور تبریز می توانید به آموزشگاه آپادانا اشاره کرد. موسسه ای بی نظیر در زمینه ی کنکور که آماده ی خدمت رسانی به دانش آموزان عزیز در سراسر کشور می باشد. در هر شهری که باشید می توانید از حضور بهترین مشاوران ما بهره ببرید و نتیجه ای عالی بگیرید. دوستان اگر شما هم داوطلب گروه آزمایشی تجربی هستید و به جز پزشکی به رشته ی دیگری فکر نمی کنید، باید خوب تلاش کنید و هر هفته از هفته ی قبل بهتر عمل کنید.

مشاوره به صورت حضوری داری مزایایی می باشد که شامل موارد زیر است :

 • ارائه خدمات تخصصی
 • گفتگوی چهره به چهره
 • تشخیص و درمان موفق تر
 • خدمات آزمون های شناختی و روانشناختی
 • بهبود روحیه فردی
 • تأثیرگذاری بیشتر
 • بهترین مشاور کنکور تبریز

کنکور شاید واژه ای که برای بسیاری از دانش آموزان و کنکوریان عزیز تبدیل به غولی شکست ناپذیر و بزرگ شده باشد. اگر فرد کنکوری در خانواده دارید و یا خودتان کنکوری هستید، به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید چرا که قصد داریم تا به دنیای بزرگ و از دید بعضی وحشتناک کنکور قدم برداریم(بهترین مشاور کنکور تبریز).

بهترین مشاور کنکور تبریز

مشاورین تحصیلی چه کسانی هستند

خب با این تعاریفی که از کلیات کنکور داشتیم، باید ابتدا هدفمان را نسبت به کنکور مشخص کنیم. یعنی ما از کنکور چه می خواهیم؟ آیا صرفا می خواهیم وارد دانشگاه شویم و مدرک بگیریم و یا می خواهیم دانشگاه خوب و رشته خوبی قبول شویم؟ اگر هدفتان مورد دوم است، پس باید اصولی وارد گود شویم. یکی از اساسی ترین نیاز های شما کنکوری های عزیز، داشتن یک راهنما است. راهنمایی که خود همه پروسه قبولی کنکور را پشت سر گذاشته و با افراد رتبه برتر بسیاری کار کرده و مسیر را از بر است.

اهمیت مشاوره دادن

می توان گفت همه پدر و مادر ها دوست دارند موفقیت فرزند خود را ببینند و قطعا هر کاری از دستشان بر بیاید برای این مهم انجام می دهند. موفقیت فرزندان یکی از بزرگ ترین آرزوی پدر ها و مادر هاست، و برای محقق ساختن این رویا به دنبال بهترین مدرسه برای تحصیل فرزندان خود می گردند(بهترین مشاور کنکور تبریز).

 قطعا دوست دارند تا بهترین استادان و معلمین شهر به فرزندانشان تدریس کند و دانش آموزان زیر نظر بهترین متد آموزشی روز دنیا تحصیل کند. اما باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که مشاورین تحصیلی از جمله حوزه هایی هستند که به موازات فعالیت های موسسات و مدارس می توانند پروسه موفقیت فرزندانتان را تسریع کنند(بهترین مشاور کنکور تبریز).

نقش مشاورین تحصیلی

اما سوالی که شاید بسیار برای ما تکراری باشد، این است که نقش مشاورین در زندگی تحصیلی ما چیست؟ مشاور باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ مشاورین نقش های متنوعی را باید در مقابل دانش آموز و فرد کنکوری ایفا کند. شاید بسیار دیده باشیم که مشاورانی هستند که صرفا رتبه بالایی در کنکور کسب کرده اند و اکنون به دانش آموزان مشاوره می دهند. والدین باید این نکته را بدانند که رتبه برتر بودن یک شخص دلیل بر مشاور حرفه ای بودن آن ندارد. مشاور تحصیلی باید ویژگی های بسیاری داشته باشد. از جمله این ویژگی ها؛

 • قدرت ارتباط گرفتن با دانش آموزانی که اخلاقیات مختلف دارند
 • توانایی و قدرت حل مسئله دانش آموزان
 • توانایی ارتباط گیری با اولیا
 • و …(بهترین مشاور کنکور تبریز)

بهترین مشاور کنکور تبریز

به این مطلب امتیاز دهید