شرایط و هزینه خرید دیپلم از مهمترین پارامتر هایی است. برای اخذ یک دیپلم جدید باید مد نظر قرار گرفته شود. همانطور که در طی خبرها از طریق وب سایت های آموزشی متوجه شده اید نمرات قدیمی شما و درسهایی که شما پاس کرده اید. را شیوه نامه های تحصیلی جدید تطبیق می دهند. تا شما بتوانید به یک مدرک رسمی و قانونی زیر نظر آموزش و پرورش درست شبیه دیپلم دوره دبیرستان دست پیدا کنید(قیمت خرید دیپلم در تبریز).

اما این که مهم چقدر برای شما هزینه در بردارد وابسته به موسسه آموزشی است. که قرار است از آن دیپلم نظر خود را خریداری کنید. همانطور که میدانید مدرک دیپلم نسبت به مدارک فروشی فوق دیپلم یا لیسانس از قیمت متناسب تری بهره گرفته است(قیمت خرید دیپلم در تبریز).

شرایط و هزینه خرید دیپلم

در همین راستا نیز می توانیم به این مهم اشاره داشته باشیم. که دیپلم نظری نیست قیمت بالاتری را نسبت به دیپلم کار و دانش و دیپلم فنی و حرفه‌ای را از آن خود کرده است(قیمت خرید دیپلم در تبریز).

بسته به اینکه در چه مقطعی از ابتدایی تا دبیرستان ترک تحصیل کرده باشید زمان دیپلم با استعلام قانونی و تعداد دروس آن متفاوت خواهد بود.زمان برگزاری آزمونها هر ساله در ابتدای سال اعلام میشه و موسسات آموزشی موظفند متقاضیان را در سریعترین زمان ممکن جهت شرکت در آزمون معرفی نمایند(قیمت خرید دیپلم در تبریز).

قیمت خرید دیپلم در تبریز

ملاحظات و نکات خرید مدرک تحصیلی

♦ کپی مدرک: در اکثر موارد این دیپلمها بصورت غیر قانونی و معمولا بصورت کپی رنگی مدرک دیپلم با مهر جعلی میباشد. که در صورت استعلام مشخص خواهد شد که چنین مدرکی صادر نشده است. ظاهرا شما به کسانی که به شما دیپلم فروخته اند یا بعنوان واسطه شما را معرفی کرده اند دسترسی دارید ولی با اظهار تاسف آنها مواجه خواهید شد. یعنی دیپلم فوری تضمینی ندارد!

♦ استعلام موقت دیپلم: خرید مدرک دیپلم با استعلام اصلی ترین مسئله خرید و فروش دیپلم یا هر مدرک دیگری است. در صورتیکه دیپلمها را با تضمین قابل استعلام بودن به شما بفروشند در این حالت معمولا یک باند در یک قسمت مشخص از سیستم آموزش و پرورش تشکیل شده است و به محض اینکه آن باند محترم دیگر در آن محل حضور نداشته باشند جواب استعلامها که معمولا بصورت نامه نگاری انجام میشود منفی خواهد بود و شما متضرر خواهید شد.

♦ پیش پرداخت خرید دیپلم: نحوه پرداخت پول برای خرید دیپلم نیز خیلی مهم است. پیشنهاد دوستانه اینکه سعی کنید تا دیپلم رو نگرفتید و استعلام نکردید پول ندید. احتمالا نمیشه ولی سعیتون رو بکنید حداقل کمتر پیش پرداخت بدید! در بسیاری از موارد نیز بعد از واریز مبلغ اولیه توسط شما (بستگی به شانس شما دارد که چقدر از شما مطالبه شود و چقدر پرداخت کرده باشید این مبالغ از ۷۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان متغییر است که البته بستگی به انصاف جاعل محترم و ارزیابی بودجه شما توسط ایشون هم داره) دیگر خبری از کلاهبرداران نیمشود. و تلفنها نیز قطع یا دیگر در دسترس نمیباشد. “بدترین حالت”

♦ فرایند دادخواهی و شکایت: تمام حالات بالا را با این شرایط در نظر بگیرید که شما در صورتیکه مورد کلاهبرداری اینچنینی قرار بگیرید میتوانید به مراجع قضایی شکایت ببرید. البته امکانپذیر است و در صورتیکه این اتفاق افتاده حتما باید پیگیری قضایی کنید. ولی بدلیل استفاده از تلفنها و مکانهای موقت معمولا احتمال موفقیت کم است.

دیپلم رسمی آموزش و پرورش در تبریز

پیشنهاد آموزشگاه آپادانا در تبریز به عنوان واحد برتر آموزش های فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، برای تمامی ترک تحصیلی‌ها، دیپلم ردی‌ها و یا کسانی که به دنبال گرفتن مدرک مجدد در رشته دیگری هستند؛ گرفتن مدرک تحصیلی در رشته‌های پرطرفدار دیپلم حسابداری، دیپلم گردشگری، دیپلم مدیریت خانواده، دیپلم تصویرسازی کامپیوتر، دیپلم بورس میباشد(آموزش دیپلم در تبریز).

آموزشگاه آپادانا هم چنین برای گذراندن دروس عمومی نیز مدارس دولتی، غیردولتی و یا آموزش از راه دور را به کارآموزان معرفی مینماید. متقاضیان دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش تهران می‌توانند برای مشاوره بیشتر با آموزشگاه تماس بگیرند. آموزشگاه آپادانا در تبریز شرایط ویژه‌ای را فراهم آورده است تا متقاضیان بتوانند در کنار یادگیری حرفه ای مهارت‌های بازارکار، مدرک تحصیلی خود را نیز دریافت نمایند و سپس بدون محدودیت جهت ادامه تحصیل وارد دانشگاه شوند.

قیمت خرید دیپلم در تبریز

به این مطلب امتیاز دهید