برنامه نویسی C++ یکی از زبان‌های برنامه نویسی پرکاربرد و قدرتمند است که برای توسعه نرم‌افزارهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. بهترین دوره آموزش برنامه نویسی C++‎ در آموزشگاه آپادانا با تدریس برترین اساتید کشور برگزار میشود و علاقهمندان به آموزش c++ میتوانند با شرکت در دوره c++ مدرک فنی حرفه ای دریافت کنند و به سرعت وارد بازار کار شوند(معروف ترین دوره های آموزش سی++ در تبریز).

زبان برنامه نویسی پایتون ++C چیست؟

زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس C++ Programming یکی از پایه های مهم برنامه نویسی است. این زبان سطح بالا و شیء گرا Object Oriented Programming ، با حفظ خصوصیات زبان برنامه نویسی سی C programming (به عنوان قوی ترین زبان برنامه نویسی سیستم) ، امکانات قدرتمندی را برای طراحی و توسعه برنامه ها در اختیار برنامه نویسان قرار میدهد.

لازم به ذکر است که در کل فرقی نمیکند که شما در نهایت قصد داشته باشید که در کدام زبان برنامه نویسی متخصص شوید. یادگیری و آموزش زبان ++C به شما کمک میکند در هر جایی بتوانید به عنوان یک برنامه نویس، اشکالات به وجود آمده را برطرف کنید و راه کارهایی ارائه دهید. به همین دلیل است که اکثر برنامه نویسان خبره، با این زبان نیز آشنایی دارند(معروف ترین دوره های آموزش سی++ در تبریز).

تفاوت زبان برنامه نویسی C با ++C

بطور کلی C زبان برنامه نویسی ساخت یافته یا Structured است. اما ++C زبان برنامه نویسی شی گرایی یا OOP میباشد. از لحاظ دستوری فرق زیادی با هم ندارند. تفاوت عمده این است که زبان سی پلاس پلاس ++C از شی گرایی پشتیبانی می کند ولی زبان سی C این قابلیت را ندارد. امروزه دیگر بدون شی گرایی اصلا نمی توان نرم افزار های بزرگ نوشت. اکثر زبان های برنامه نویسی رایج و قوی دنیا شی گرا هستند(معروف ترین دوره های آموزش سی++ در تبریز).

تفاوت زبان سی شارپ #C با ++C

زبان برنامه نویسی #C یک زبان برنامه نویسی سطح بالاست و می توان با آن برنامه های تحت دات نت NET. نوشت (در واقع #C برای NET. درست شده) ، اما با زبان ++C هم برنامه های تحت داتNET و هم برنامه های native می توان نوشت.

  • برای کارهای سطح پایین مثل نوشتن درایور دستگاهها (Device Driver) و سنگین (مثل بازی های سه بعدی) ++C انتخاب اول و آخر محسوب میشود.
  • زبان برنامه نویسی سی شارپ دات نت C#.NET خیلی راحتتر، تمیزتر و خوش ساخت تر از ++C طراحی شده و از نظر شی گرایی هم پشتیبانی بهتری نسبت به ++C دارد.
  • زبان #C کاملا شی گراست و اصلا نمی توانید برنامه غیر شی گرا در آن بنویسید، در صورتی که با ++C می توانید هم بصورت شی گرا و هم غیر شی گرا ، برنامه بنویسید.

معروف ترین دوره های آموزش سی++ در تبریز

مخاطبین دوره آموزش زبان برنامه نویسی C++

  • شرکت در دوره آموزش زبان برنامه نویسی C++ فقط مختص به دانشجویان رشته کامپیوتر نیست.
  • هر شخصی که به زبان های برنامه نویسی علاقه دارد می تواند در این دوره شرکت نماید.
  • افرادی که به صورت اجمالی با زبان برنامه نویسی C++ آشنا هستند و میخواهند به صورت حرفه ای با این زبان کار کنند.
  • تمام افرادی که به دنبال شغل پردرآمدی هستند.
  • فارغ التحصیلان دانشگاه های مختلف در رشته های مختلف.
  • آن دسته از افرادي كه دانشجو رشته نرم افزار و ITوسخت افزار مي باشند و مي خواهند جهت آمادگي بيشتر در درس برنامه نويسي به زبان C++ مسلط شوند.
  • آن دسته از افرادي كه مي خواهند وارد دنياي برنامه نويسي شوند و مي خواهند با منطق برنامه نويسي آشنا شوند.

بازار کار c++ چگونه است؟

اگر بخواهیم در حوزه بازار کار زبان برنامه نویسی با زبان C++ سخن بگوییم ، لازم است به این نکته توجه داشته باشید که باید مشخص نمایید که هدف شما جذبِ بازار ایران است یا قصد کار و استخدام در فراتر از مرزهای ایران را دارید .زیرا موضوع استخدام و شرایط کاری در این حوزه ، در ایران و کشورهای خارج با یکدیگر متفاوت است (معروف ترین دوره های آموزش سی++ در تبریز).

به این مطلب امتیاز دهید