(بیمارستان کودکان در تبریز خاوران)بسیاری از شما حتما گذرتان به بخش اطفال بیمارستان‌ها خورده و کودکانی که بستری‌شده‌اند را دیده‌اید. حتما به این صحنه هم برخورده‌اید که آنها پرستارانشان را «خاله» صدا می‌زنند و او را خیلی دوست دارند. اما واقعا چه رفتاری باعث می‌شود بچه‌ها در محیط بیمارستان با پرسنل اینقدر صمیمی شوند، با محیط آنجا ارتباط برقرار کرده و برای پدر و مادرشان کمتر بی‌قراری کنند؟

محیط بخش در بخش کودکان و دیوار‌اتاق‌ها باید رنگ‌های شادی مثل آبی و صورتی و پرده اتاق‌ها باید شکل‌های کارتونی و شاد داشته باشد. چون وقتی بچه می‌خواهد بستری شود احساس راحتی کند و بستری شدن در بیمارستان روحیه‌اش را ضعیف نکند. در بخش اطفال حتما باید اتاق اسباب‌بازی وجود داشته باشد که بچه‌ها ساعاتی در روز را در آن بازی کنند و بیشتر وسایل بازی و تفریح و سرگرمی برایشان فراهم باشد(بیمارستان کودکان در تبریز خاوران).

بهترین بیمارستان برای کودکان، چه ویژگی دارد؟

محیط بخش در بخش کودکان و دیوار‌اتاق‌ها باید رنگ‌های شادی مثل آبی و صورتی و پرده اتاق‌ها باید شکل‌های کارتونی و شاد داشته باشد.

بیمارستان کودکان تبریز

آدرس و شماره تلفن بیمارستان کودکان تبریز

بیمارستان کودکان تبریز. بیمارستان تخصصی کودکان. درمانی,آموزشی. آدرس آذربایجان شرقی – تبریز ، خیابان ششگلان ، بیمارستان کودکان

بیمارستان کودکان در تبریز خاوران

بیمارستان کودکان

بیمارستان از تاریخ 1 فروردین 1401 به محل جدید خود در خاوران (بیمارستان کودکان زهرا مردانی آذر) انتقال یافت. … آذربايجان شرقي، تبريز، خيابان ششگلان(بیمارستان کودکان در تبریز خاوران).

 

آدرس و شماره تلفن بیمارستان کودکان تبریز

نشانی بیمارستان کودکان تبریز در شهر تبریز و نشانی آذربایجان شرقی – تبریز ، خیابان ششگلان ، بیمارستان کودکان – نوبت دهی اینترنتی و تلفن 04135262250.

کودکان بیمارستان تبریز صاحب اتاق بازی هستند؟

شاید اگر بهانه ای راهتان را به سمت بخش خون بیمارستان کودکان تبریز کج نکند ندانید که دیوارهای بلند و رنگ مرده و سالن کوچک و باریک که فاصله اول

فوق تخصص روان پزشکی کودکان خوب در تبریز

هستید، می‌توانید در این صفحه از میان بهترین پزشکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان تبریز، فرد مناسب … سپس، حداقل یک یا دو سال دیگر در بیمارستان آموزش می‌بینند(بیمارستان کودکان در تبریز خاوران).

اطلاعات تماس بیمارستان کودکان خاوران

 تبريز، شهرک خاوران ، خیابان مردانی آذری، مرکز آموزش، پژوهشی و درمانی کودکان زهرا مردانی آذری

5143377505

به این مطلب امتیاز دهید