شاید بسیاری از خانم های خانه دار همیشه رویای شاغل شدن را در سر داشته باشند و از طرفی اصلا به تحقق این رویا امیدوار نیستند و علت آن این است که فرصت های شغلی مختلف را به خوبی نمی شناسند و اطلاعات کافی را در مورد آن ها ندارند.اگر شما هم جزء این دسته از این خانم ها هستید، در این قسمت از نمناک با ما همراه باشید تا چند فرصت شغلی مناسب را در منزل به شما معرفی کنیم(کار در تبریز برای خانمها).

آموزش بازاریاب

آیا سابقه و پیشینه ای در بازاریابی دارید؟ بسیاری از شرکت های بازاریابی خواستار افرادی هستند که بتوانند در منزل این کارها را برای آنان انجام دهند و رفته رفته به سمت مدیریت وابسته به بازاریابی دست پیدا کنند.

نمد دوزی در منزل

نمد دوزی یکی از کارهای هنری و زیبایی است که می توان در منزل به آن پرداخت و با هزینه کم و کمی مهارت و خلاقیت محصولات متنوع نمدی درست کرد و از این طریق کسب درآمد نمود.اگر عاشق نقاشی و رنگ کاری هستید، حتما به این استعداد خود توجه کنید و آن را ارتقا دهید. انجام پروژه های هنری در منزل بسیار راحت است و توانایی شما را بالا می برد.

چرم دوزی در منزل

چرم دوزی در منزل به شرطی که حرفه ای باشید و توانایی فروش محصولات را داشته باشید، در آمد بسیار خوبی دارد. شما می توانید در کلاس های آموزش چرم دوزی شرکت کرده و با تمرین مهارت کافی برای این کار را به دست آورید.

تمیز کردن خانه

نباید هیچ شغلی را برای خودتان عار بدانید، اگر به پول نیاز دارید و اصرار دارید که یک کار در منزل پیدا کنید، می توانید تمیز کردن خانه های دیگران را به عهده بگیرید و با بالا بردن کیفیت کار پول خوبی بگیرید.

آموزش نویسنده

اگر مهارت نویسندگی دارید اما درس آن را نخوانده اید، باز هم شانس بسیار زیادی برای تبدیل شدن به یک نویسنده برجسته را دارید ، پس همین حالا دست به کار شوید و شروع به نوشتن کنید و درآمد کسب کنید.

تولید ست آشپزخانه در منزل

شما می توانید در خانه ست آشپز خانه تولید نمایید و از طریق اینترنت به فروش رسانید. ست آشپز خانه شامل پیشبند آشپز خانه، دستکش فر، دستگیره آشپزخانه، سبد نان پارچه ایی، حوله آشپز خانه، حوله ی جلو گاز، انواع دمکنی و…. می شود.

بسته بندی حبوبات در منزل

اگر اهل تولید و کارهای صنعتی هستید می توانید با سرمایه زیر ده میلیون تومان و گرفتن مجوز از جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت، کار بسته بندی حبوبات در منزل را راه اندازی کنید. این ایده یکی از پول ساز ترین ایده های کار آفرینی در منزل می باشد.

برنامه نویسی شغلی مردانه یا زنانه؟

جالبه که بدونید در سال‌های ابتدایی اختراع کامپیوتر در جهان، برنامه‌ نویسی به عنوان یک شغل زنانه شناخته می‌شد. در اون سال‌ها مردان بیشتر به کار بر روی سخت افزار مشغول بودن و برنامه‌ نویسی یک شغل زنانه محسوب می‌شد.

جالب هم اینجاست که اولین برنامه‌نویس دنیا، یعنی Ada Lovelace یک خانم بوده!

برای برنامه نویس شدن توانایی ها و مهارت های زیادی لازمه؛ مثل قدرت حل مسئله، تفکر منطقی، تخیل، چند وظیفه ای بودن، ارتباطات بالا و زیبایی شناسی در طراحی و مقدار زیادی همت و پشت کار!پس خانم ها هم می توانند به راحتی در این عرصه موفق باشن، چرا که اونا ذاتاً بخش زیادی از مهارت های مورد نیاز برای برنامه نویس حرفه ای شدن رو دارن.

چرا برنامه نویسی مناسب خانم هاست؟

فرصت های شغلی در حوزه ی برنامه نویسی در حال گسترش هستن و نمیشه به راحتی از این بازار کار مناسبش چشم پوشی کرد.بسیاری از شرکت های ایرانی و خارجی، برنامه های کاری انعطاف پذیری دارن و کار از راه دور رو پشتیبانی می کنن که این موضوع می تونه موجب تعادل بهتر کار و زندگی برای خانم ها باشه(آموزش برنامه نویسی در تبریز).

راه مناسب برای ورود خانم ها به برنامه نویسی چیست؟

برای یادگیری برنامه نویسی روش های مختلفی وجود داره. شاید از هر کسی که الان برنامه نویس هست بپرسید با چه روشی تونسته برنامه نویسی رو یاد بگیره، جواب های متفاوتی رو دریافت کنید. مثل این جواب ها: از روی کتاب برنامه نویسی یاد گرفتم، کلاس یا دوره برنامه نویسی رفتم، از طریق اینترنت برنامه نویسی رو یاد گرفتم، فیلم های آموزش برنامه نویسی رو دیدم و … اما اینکه کدوم روش برای یادگیری برنامه نویسی، بخصوص برای تازه کارها بهترین هست می تونه خیلی مهم باشد.

به این مطلب امتیاز دهید