بلاک چین blockchain، فناوری اصلی ارز دیجیتال بیت کوین به‌حساب می‌آید. بلاک چین نوعی پایگاه داده توزیع‌شده از سوابق تمام تراکنش‌ها یا رویدادهای دیجیتالی است که اجرا شده و بین طرف‌های شرکت‌کننده به اشتراک گذاشته شده‌اند. دوره آموزش بلاک چین در آموزشگاه آپادانا با هدف آموزش این فناوری نوین و محبوب تدوین شده است(آموزش تکنولوژی بلاکچین در تبریز).

در بلاک چین هر تراکنش توسط اکثریت شرکت‌کنندگان سیستم تأیید می‌شود. این شامل تک‌تک رکوردهای هر تراکنش است. بیت کوین محبوب‌ترین ارز رمزنگاری‌شده نمونه‌ای از بلاک چین به‌حساب می‌آید. در بخش بعد دوره آموزش blockchain معرفی خواهد شد(آموزش تکنولوژی بلاکچین در تبریز) .

دوره آموزش بلاک چین

دوره آموزش بلاک چین در تبریز در آموزشگاه آپادانا با هدف شناخت عمیق بیت کوین به‌عنوان اولین و مهم­‌ترین رمز ارز و نحوه کار آن، شناخت عمیق فنّاوری بلاک چین و تسلط بر مفاهیم بلاک چین تهیه شده است. نیمه دوم این دوره آموزش blockchain تمرکز بر بحث­‌های اقتصادی، مالی، حقوقی و مدل­‌های کسب­‌وکار مبتنی بر بلاک چین خواهد بود. درواقع در این درس سعی خواهد شد تا خلأ موجود در فضای بلاک چین که همان بحث‌­های مالی و اقتصادی است، به‌طور کامل پوشش داده شود.

بدیهی است همان­طور که خود فنّاوری بلاک چین در سال­‌های اولیه عمر خود قرار دارد، علوم مبتنی بر آن نیز همگی همین شرایط را دارند. حال آن­که مباحث مالی و اقتصادی سنتی شاید چند قرن تاریخچه دارند و علوم بالغ‌­تری به شمار می‌­روند. اقتصاد و مدل­‌های کسب‌­وکار مبتنی بر بلاک چین نیز راه درازی دارد تا بتواند تبدیل به علوم بالغی گردند.

آموزش تکنولوژی بلاکچین در تبریز

بلاک چین چیست؟

همانطور که گفته شد بلاک چین به عنوان فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) شناخته می‌شود. این دفتر کل توزیع شده، تاریخچه هر دارایی دیجیتال را با استفاده از تمرکززدایی و رمزنگاری، غیرقابل تغییر و شفاف می‌کند(آموزش تکنولوژی بلاکچین در تبریز).

برای درک بهتر اینکه بلاکچین چیست به این مثال ساده توجه کنید. یک تشبیه ساده برای درک فناوری بلاک چین، Google Doc است. وقتی سندی ایجاد می‌کنیم و آن را با گروهی از افراد به اشتراک می‌گذاریم، سند به جای کپی یا انتقال، توزیع می‌شود. این یک زنجیره توزیع غیرمتمرکز ایجاد می‌کند که به همه امکان دسترسی همزمان به سند را می‌دهد. هیچ کس در انتظار تغییرات از سمت دیگری قفل نمی‌شود.

ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال پول مجازی، رمزنگاری‌شده، غیرمتمرکز و مبتنی بر فناوری بلاک چین است. ارز دیجیتال تنها در شکل دیجیتالی موجود است و معادل فیزیکی در دنیای واقعی ندارد. با این وجود تمام ویژگی‌های پول‌های فیزیکی را دارا است و میتواند خرید و فروش شود و با آن تراکنش های مالی انجام داد. شما میتوانید ارز دیجیتال را به مثابه یک پس انداز و سپرده بانکی در نظر بگیرید.

آموزش تکنولوژی بلاکچین در تبریز

آموزش ارز دیجیتال در تبریز

آموزش ارز دیجیتال در تبریز و در آموزشگاه آپادانا بهترین یاری کننده شما در سفر طولانی ارزهای دیجیتال خواهد بود. امروزه دنیای تجارت مدرن شده است و دیگر تجارت مانند قبل نیست، روش­ هایی جدید برای تجارت بوجود آمده است که با پلت­فرم­ هایی مانند اینترنت، موبایل، کیف پول­ های ارز دیجیتال و… در ارتباط است.

این تجارت­‌ها بسیار سریع­تر، راحت­تر و خلاقانه­‌تر انجام می­‌شوند. همانطور که گفته شد ارز دیجیتال یکی از شناخته شده ­ترین اشکال این نوع تجارت است. از ویژگی­ های ارز­های دیجیتال می­‌توان به غیرمتمرکز بودن آنها اشاره کرد که یکی از مهمترین ویژگی­ هایشان است(آموزش تکنولوژی بلاکچین در تبریز).

غیر­ متمرکز بودن ارز­های دیجیتال یعنی هیچ نهاد، دولت و گروهی نمی­‌تواند این بازار­های مالی را کنترل کند. برای آشنایی بیشتر با ارز دیجیتال و مهم­ترین نکات راجع به آن در دوره ارز دیجیتال آموزشگاه آپادانا شرکت کنید(آموزش ارز دیجیتال در تبریز).

آموزش تکنولوژی بلاکچین در تبریز

به این مطلب امتیاز دهید