با گسترش فناوری بلاک چین و ظهور ارزهای دیجیتال، توکن‌های غیرمثلی و پس از آن متاورس (Metaverse) معرفی شدند. متاورس تجربه زندگی واقعی در محیطی مجازی است و در آینده‌ای نه چندان دور به نسخه دیجیتال دنیای واقعی تبدیل خواهد شد. کاربران متاورس با شرکت در بازی‌های مجازی و پروژه‌هایی که خیلی به واقعیت شباهت دارند، فعالیت‌هایی انجام می‌دهند که می‌توانند به درآمد برسند(آموزش متاورس در تبریز).

شاید واژه متاورس جدید باشد اما، همه تا حدودی با این فضا آشنایی دارند. زیرا بسیاری از بازی‌های کامپیوتری در این محیط طراحی شده‌اند. با پیشرفت اینترنت، فیلم و بازی‌هایی ساخته شده که در فضای مجازی متاورس اجرا می‌شوند.

برای ورود به دنیای متاورس ابتدا باید بازی کریپتویی پیدا کنید و پس از آن با ایجاد کیف پول دیجیتال و انتخاب شخصیت خود در بازی، از این فضا لذت ببرید. البته راه‌های دیگری نیز برای فعالیت در این فضا وجود دارد، مانند خرید زمین در متاورس، خرید توکن‌های NFT و متاورس(آموزش متاورس در تبریز).

متاورس چیست ؟

متاورس از دو واژهٔ “مِتا” (Meta) به معنی فراتر و “یونیورس” (Universe) به معنی جهان تشکیل شده. در کل، معنی واژهٔ متاورس، “فرا جهان” (Metaverse) است. نیل استیونسن (Neal Stephenson) اولین بار در کتاب خود به نام سقوط برف (Snow Crash) در سال ۱۹۹۲ از واژه متاورس استفاده و آن را یک دنیای مجازی سه بعدی متشکل از آواتار مردمان واقعی توصیف کرد. در این داستان، دو نفر راننده تحویل کالا برای نجات خود از یک ویران‌شهر سرمایه‌داری، در دنیای متاورس سفر می‌کنند.

آموزش متاورس در تبریز

دنیای متاورس چگونه است؟

متاورس Metaverse به‌ طور کامل وجود ندارد، بلکه برخی از پلتفرم‌ها حاوی بخش‌هایی metaverse مانند هستند. بازی‌های ویدئویی نزدیک‌ترین تجربه را در این زمینه برای کاربران فراهم می‌کنند. توسعه‌دهندگان مرزهای بازی را تغییر داده‌اند و بازی‌هایی را اجرا کرده‌اند که رویدادهای درون برنامه و اقتصادهای مجازی دارند. با اینکه ضروری نیست، رمزارزها مناسب فضای metaverse هست.

رمزارزها یک اقتصاد دیجیتال با انواع توکن‌های ابزاری و ارزهای غیرقابل‌ معاوضه مجازیNFT ها) از استفاده از کیف پول‌های رمز ارز از قبیل Trust و MetaMask نیز سود می‌برد. همچنین تکنولوژی بلاک چین می‌تواند سیستم‌های حکمرانی واضح و مطمئنی را فراهم آورد.

هدف متاورس چیست ؟

به نظر می‌رسد دنیای متاورس قرار است در کنار دارایی‌های دیجیتال فراهم‌کننده دسترسی برون‌منطقه‌ای به خدمات و محصولات، و به لطف راه‌حل‌های هویت دیجیتال مبتنی بر بلاک چین که به آواتارهای دیجیتالی واقعاً پایدار کمک می‌کنند، ارزش‌هایی مانند دسترسی بدون نیاز به کسب اجازه، مقاومت در برابر سانسور، امنیت و عدم تمرکز که صنعت بلاک چین بر پایه آن بنا شده‌ است را به ارث ببرد.

در حال حاضر، پروژه‌های متاورس و پلتفرم‌های رسانه اجتماعی رمز ارزی زیادی در دست توسعه هستند و مزیت بزرگ فنی و اولیه‌ای نسبت به عرضه‌های دارای پشتوانه شرکتی دارند که باعث دموکراتیک و عمومی ماندن آن‌ها می‌شود.

توکن‌های غیر مثلی (NFT) نیز نقش بنیادینی در دنیای متاورس ایفا کرده و مالکیت کامل کاراکترها، آیتم‌های کسب‌شده در داخل بازی و حتی زمین‌های مجازی را به کاربران می‌دهند. یک NFT از یک ملک مجازی ۲۵۹ پارسلی (واحد شمارش قطعه زمین) در دیسنترالند اخیراً به قیمت بیش از ۹۰۰٬۰۰۰ دلار، بزرگترین فروش تاریخ تا کنون، فروش رفته‌ است.

آموزش متاورس در تبریز

متاورس دنیایی است که روز به روز در حال گسترش است و پیش‌بینی می‌شود که خیلی زود به یک بخش غیر قابل انکار و مهم در زندگی‌مان تبدیل شود. از این جهت بسیاری از افراد تصمیم می‌گیرند در متاورس سرمایه‌گذاری کنند. اما اگر به دنبال سرمایه‌گذاری موفقی هستید، علاوه بر آشنایی با مفاهیم ابتدایی متاورس، لازم است با پروژه‌های مختلف متاورس، ارزها و توکن‌های آن آشنایی کاملی داشته باشید.

بنابراین مشخص است که کسب درآمد از متاورس نیاز به آموزش دارد. در دوره آموزش متاورس در تبریز در آموزشگاه آپادانا ، تمام راه‌های کسب درآمد از صفر تا صد و کاملاً اصولی آموزش داده می‌شوند. بنابراین بدون آموزش، سرمایه‌گذاری در متاورس ریسک بسیار بالایی دارد و لازم است با آگاهی کامل در این مسیر قدم بگذارید.

آموزش متاورس در تبریز

به این مطلب امتیاز دهید