اگر می‌خواهید همگام با تکنولوژی روز پیش بروید، لازم است در دوره icdl در تبریز شرکت کنید. یادگیری مباحث ابتدایی کار با کامپیوتر و برخی ابزارهای سیستم عامل ویندوز، اولین قدم ورود الزامی به دنیای شگفت انگیز فناوری اطلاعات محسوب می‌شود(نحوه اخذ فوری مدرک ICDL در تبریز).

ICDL بهترین دوره های آموزشی کامپیوتر

ICDL مخفف عبارت International Computer Driving Licence است. یک گواهینامه بین المللی کامپیوتر است که در طی آموزش ها و دوره های مختلف به یادگیری مهارت های کامپیوتری خواهید پرداخت. پس از گذراندن این دوره ها شما می توانید مدرک ICDL را دریافت کنید.

مدرک ICDL چیست؟

بسیاری از ما بدون اینکه مفهوم درست مدرک ICDL را بدانیم، بارها از این کلمه استفاده کرده ایم. شاید اهمیت، ضرورت و کاربرد مدرک ICDL دلیل این امر باشد. گواهینامه کاربری کامپیوتر در اروپا (ECDL) که درسطح بین‌المللی ICDL نامیده می‌شود تضمین می‌کند که دارنده آن، دانش مفاهیم پایه فناوری اطلاعات را دارا بوده و صلاحیت توانایی استفاده از کامپیوتر شخصی و کاربردهای عمومی کامپیوتر را دارا می باشد.

بدین طریق که جهت استخدام موسسات و مراکز، شرکت های دولتی و خصوصی لازم است فرد این گواهینامه را به عنوان ملاک توانایی کار با کامپیوتر یا به عبارتی سواد الکترونیکی ارائه دهد و تضمین کننده مهارت لازم در استفاده از کامپیوتر مطابق با سرفصل های بین الملل می باشد.

چرا گذراندن دوره ICDL ضروری است؟

نرم افزارها، سیستم ها و بسترهایی که برای استفاده و بکارگیری از کامپیوترها و اینترنت هستند، روز به روز در حال تغییر و به روز شدن هستند. افرادی که بنا به شرایط شغلی و یا غیره از کامپیوترها استفاده می کنند، می بایستی خود را دائما به روز نگه دارند.

بنابراین اگر چندین سال پیش شما یکی از دوره های آموزشی مثل شبکه، امنیت و .. را گذرانده اید، پیشنهاد می کنیم حتما برای به روز کردن اطلاعات و دانش خود، در دوره های آموزشی جدید هم شرکت کنید. در نسخه های جدید نرم افزارها، ویژگی ها، امکانات و راهکارها زیادی اضافه شده است، شما می توانید دانش خود را با آموزش های جدید افزایش داده و مهارت های خود را در زمینه های کاری و شغلی ارتقا داده و بهره وری تان را بالا ببرید.

با کسب مدرک icdl در تبریز علاوه بر اینکه با یادگیری علوم پایه کامپیوتر می توانید در شغل و حرفه خود عملکرد بهتری داشته باشید، جایگاه بالاتری در اجتماع کسب می کنید.

ضرورت یادگیری دوره icdl در تبریز

عصر حاضر، عصر فناوری اطلاعات است. بنابراین اگر کسی نتواند از سیستم‌های کامپیوتری، الکترونیکی و دیجیتال استفادده کند، در واقع سواد تکنولوژی ندارد. با این وصف باید به اهمیت و ضرورت يادگيري مفاهيم علوم رايانه و كاربرد آن در زندگي آدمی بیش از پیش توجه کرد. عوامل مختلفی وجود دارند که ضرورت شرکت در این دوره‌ آموزشی و کسب مدرک icdl در تبریز را اثبات می‌کنند:

  •     یکی از راه‌های مهم ارتقاء شغلی یا افزایش درآمد استفاده از ابزارهای دیجیتالی و کامپیوتری سخت افزاری و نرم افزاری است.
  •     همگام شدن با سیستم‌های اداری موسسات تجاری، دولتی یا صنعتی و پیشبرد بروکرات‌های سازمانی، مستلزم سواد دیجیتال و آشنایی با کامپیوتر است.
  •     تأثیر تکنولوژی بر ابعاد مختلف زندگی، افراد مختلف را به آموختن مفاهيم اولیه کامپیوتر مجبور کرده است.

مخاطبین دوره ای سی دی ال

مخاطبان ICDL عموم افرادی هستند که می خواهند به شایستگی از کامپیوتر شخصی استفاده ببرند. برای احراز صلاحیت آنها در استخدام، ارتقاء و بهبود شغل می باشد. گواهینامه ICDL به عنوان یک مدرک مورد تایید و معتبر در جوامع بین الملل پذیرفته شده است.

بدین طریق که جهت استخدام موسسات و مراکز و شرکت های دولتی لازم است. مخاطبان ICDL عموم افرادی هستند که می خواهند به شایستگی از کامپیوتر شخصی استفاده ببرند. مدرک ICDL مشهد گواهی برای احراز صلاحیت آنها در استخدام، ارتقاء و بهبود شغل می باشد.

نحوه اخذ فوری مدرک ICDL در تبریز

کاربرد مدرک icdl چیست ؟

خب، کاربرد مدرک icdl مهارت هفتگانه کامپیوتر بیشتر برای استخدام هستش. ما میدونیم که چقدر این مدرک براتون مهمه! شما باید به اداره ثابت کنید که میتونید با کامپیوتر کار کنید. مدرک icdl برای استخدامی آموزش و پرورش، نیروی انتظامی،شرکت نفت،پتروشیمی، سردفتری، کانون وکلا، بانک و سایر ارگان ها و حتی مهاجرت مفید و کاربردی هستش.اگر برای دریافت مدرک icdl عجله دارید همین الان روی دکمه نارنجی بزنید و شروع کنید.

اخذ مدرک ICDL فوری در تبریز

در زمان ارائه مدرک ICDL به سازمان و یا هر ارگان دولتی و یا خصوصی، به کارفرما این موضوع را بیان میکنید که در کار با مهارت های هفتانه دارای تاییدیه ای به روز از سازمانی معتبر هستید. علاوه بر این با داشتن مدرک ICDL، در روزمه استخدامی خود، مدرکی بین المللی را ارائه میدهید. (اخذ مدرک ICDL فوری در تبریز)

ICDL یا International Computer Driving License به معنی مهارت کار با کامپیوتر می‌باشد. دوره ICDL در واقع یک استاندارد بین‌المللی در مهارت کار با کامپیوتر است. در دنیای امروز یکی از پایه‌های اصلی جامعه اداری توانایی کار با کامپیوتر است که هر فردی باید این مهارت را داشته باشد، مهارت‌های هفت گانه ICDL  شامل چند بخش است: (اخذ مدرک ICDL فوری در تبریز)

  1.  آموزش مفاهیم فناوری اطلاعات
  2.  آموزش کار با سیستم عامل
  3.  آموزش کار  با نرم افزار واژه پرداز Word
  4.  آموزش کار با نرم افزار صفحه گسترده Excel
  5.  آموزش کار با نرم افزار پایگاه داده Access
  6.  آموزش کار با نرم افزار ارائه Power point
  7.  آموزش کار با فضای اینترنت و مرورگر (اخذ مدرک ICDL فوری در تبریز)

مدرك فوري ICDL براي استخدام

اگر کار با کامپیوتر و مهارت های هفتگانه ICDL را بلد هستید و تنها نیاز فوری به مدرک برای استخدام و رزومه خود دارید، پیشنهاد ما به شما بسته ICDL فوری است. با این بسته در کمترین زمان ممکن برای آزمون آماده می شوید و مدرکی کاملا معتبر دریافت می کنید.

نحوه اخذ فوری مدرک ICDL در تبریز

به این مطلب امتیاز دهید