عمل لیزیک چشم یکی از روش‌های مدرن و پیشرفته برای درمان بیماری‌های چشمی و بهبود کیفیت زندگی افراد است. این روش از طریق جراحی با استفاده از لیزر، شبکیه چشم را بهبود می‌دهد

قیمت عمل حذف عینک

قیمت عمل لیزیک و لازک و PRK در کلینیک های مختلف به عوامل متفاوتی بستگی دارد . گاهی پزشکان هزینه های مختلفی را در پیرامون جراحی لیزر چشم میگنجانند . گاهی قیمتی که توسط کلینیک ها به شما ارائه میشود تنها برای یک چشم مد نظر قرار گرفته است. شما میبایست به این مورد دقت کافی داشته باشید و در این گونه مواقع هزینه ی ارائه شده را برای هردو چشم خود در نظر بگیرید.

قیمت عمل حذف عینک در تبریز

یکی از مسائلی که برای هر عمل و امری مطرح است کیفیت انجام آن عمل و سپس قیمت انجام آن مورد است. عمل لیزیک و یا لازک چشم به دلیل آنکه برای عضو بسیار حساسی کاربرد دارند و در چشم ها اعمال می شوند باید توسط فردی خبره ، با تجربه و متخصص انجام گیرند. به هنگامی که فرد قصد انجام عمل لیزیک و یا لازک را دارد باید از هزینه و قیمت عمل لیزیک چشم نیز مطلع گردد تا با توجه به هزینه ها و قیمت عمل لیزیک چشم خود ، بتواند تصمیم به انجام عمل و یا سر کردن با ضعف بیناییِ خود گیرد.

لیزیک چیست

لیزیک از جمله دقیق ترین اعمال جراحی لیزری چشم محسوب می شود که در راستای اصلاح عیوب انکساری چشم ( نزدیک بینی ، دوربینی و آستیگماتیسم ) و ایجاد دیدی شفاف و واضح مورد استفاده قرار می گیرد. دکترهای مختلفی در زمینه جراح و متخصص چشم و فوق تخصص لیزر و شبکیه و عمل لیزیک در تبریز و سایر شهر های ایران ارائه نموده اند.

قیمت عمل لیزیک چشم در تبریز

عمل لیزیک

ليزیک نوعی جراحی است که به کمک دستگاهی به نام میکروکراتوم به منظور اصلاح مشکلات بینایی اعم از نزدیک بینی ، پیرچشمی و آستیگماتیسم انجام می شود و به فرد کمک می کند تا عینک خود را کنار بگذارد. در واقع با انجام جراحی لیزیک در تبریز یا سایر شهر های ایران می توان قرنیه چشم را برای تمرکز بهتر نور اصلاح کرد. جراحی تصحیح بینایی با لیزر کاملا بدون درد بوده و غالبا هر دو چشم در یک ربع جراحی می شوند. در عمل جراحی لیزر چشم قسمتی از ضخامت قرنیه توسط تیغه های میکروکراتوم یا لیزر فمتوسکند برش داده و جمع می شوند و پس از اینکه لیزر تابانده شد ، لایه جمع شده به محل قبلی بازگردانده خواهند شد.

هزینه عمل لیزیک چشم با بیمه تامین اجتماعی

چنانچه شما خواستار هزینه عمل لیزیک چشم با بیمه تامین اجتماعی باشید، میبایست این نکته را به شما یادآور شویم که شما حتی با بیمه تامین اجتماعی هم نمیتوانید تخفیف 50 درصدی در هزینه این عمل دریافت نمایید

نزدیک بینی : در برخی افراد بزرگی کره چشم یا دفرمیتی انحنای قرنیه ، سبب تمرکز نور در قسمت جلوی شبکیه شده و در نتیجه ، دیدن اشیائی که در فاصله دور قرار دارند برای فرد دشوار می شود که اصطلاحا گفته می شود که فرد دچار نزدیک بینی است این عارضه با انجام جراحی لیزیک در تبریز به دست بهترین جراح و متخصص چشم در تبریز قابل رفع و درمان می باشد.

دوربینی : برخی افراد دارای کره چشم با اندازه متوسط هستند یا این که انحنای قرنیه آن ها دچار دفرمیتی است ، لذا در این افراد نور در قسمت پشت شبکیه تمرکز بافته و بدین ترتیب امکان دیدن اشیاء در فاصله نزدیک برای آن ها دشوار می گردد.

آستیگماتیسم : نامنظم بودن شکل قرنیه یا به اصطلاح اعوجاج قرنیه ، سبب بروز آستیگماتیسم شده و دیدن اشیاء در فواصل دور و نزدیک را مشکل می کند.

قیمت عمل لیزیک چشم در تبریز

به این مطلب امتیاز دهید

دسته بندی شده در: