پلاسما جت بینی یکی از روش های موثر و پرکاربرد برای بهبود شکل بینی است. این روش با استفاده از یک دستگاه پلاسمایی، با تولید بخار آب و گاز، بافت های مورد نظر را برش می دهد و به این صورت شکل بینی را بهتر و زیباتر می کند. این روش از سال ها پیش در کشور های مختلف بکار می رود و در ایران نیز به عنوان یک روش کارآمد برای اصلاح شکل بینی مورد استفاده قرار می گیرد(هزینه پلاسما جت بینی در تبریز).

پلاسما جت چیست؟

پلاسما جت به دستگاهی گفته می شود که با استفاده از آن می توان به جوانسازی پوست کمک کرد. در این روش گازی بین اپلیکاتور و پوست یونیزه می شود که روی غشای پوست یک بار الکترونی ایجاد می کند تا سلول ها تحریک شوند؛ با این کار جوانسازی و بهبود بافت صورت می گیرد.پرتوهای متصاعد شده از سمت دستگاه نواحی مورد نظر پوست را مورد هدف قرار می دهند تا پوست های مرده و اضافی حذف شود و در نهایت مراجعه کننده به چیزی که می خواهد برسد.

پلاسما جت بینی چیست؟

یکی از عمل های بسیار رایجی که امروزه به چشم می خورد عمل بینی است که معایب زیاد و نقاهت طولانی دارد. اگر فرم بینی شما به گونه ای است که نیازی به عمل ندارد اما می خواهید تغییر کنید، استفاده از پلاسما جت بینی را به شما توصیه می کنیم(هزینه پلاسما جت بینی در تبریز).

هزینه پلاسما جت بینی در تبریز

پلاسماجت بینی گوشتی

برای رفع افتادگی های کم و نه چندان شدید بینی پلاسما جت بینی یکی از مناسب ترین روش ها می باشد از آنجا که یکی از شایع ترین عمل های زیبایی مردم کشور ایران جراحی بینی می باشد می توان گفت که برای عمل بینی افرادی که بینی گوشتی دارند، این جراحی ریسک بسیار بالایی دارد(هزینه پلاسما جت بینی در تبریز)

چرا که ممکن است در بعضی مواقع عمل زیبایی نتیجه مطلوب را ندهد و یا پس از مدت کوتاهی بینی به حالت اولیه خود باز گردد پلاسما جت خوشبختانه نتایج بسیار رضایت بخشی را همراه خود داشته است این روش بدون هیچ گونه درد و خونریزی انجام می شود، در حال حاضر این روش طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است

اگر شما هم به دنبال یک روش سریع و راحت و بدون درد و خونریزی برای کوچک کردن و فرم دهی بینی خود هستید و همینطور از عمل زیبایی و عوارض های آن به شدت هراس دارید، پلاسما جت بینی یک گزینه بسیار عالی برای شما می باشد(هزینه پلاسما جت بینی در تبریز).

بینی گوشتی چه مدل بینی است ؟

معمولا به بینی هایی که به دلیل بافت های چربی بیش از اندازه و اضافی از فونت خارج شده‌اند بینی گوشتی می گویند ، اگر بینی دارای بافت چربی اضافه باشد پلاسما جت بینی بهترین روش برای فرم دادن بینی در زمانی بسیار کم و در جلسات کوتاه می باشد(هزینه پلاسما جت بینی در تبریز).

هزینه پلاسما جت بینی گوشتی در تبریز

معمولاً هزینه پلاسما جت بینی گوشتی به فاکتورهای زیادی مانند تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان و دیگر موارد بستگی دارد.هزینه پلاسما جت بینی معمولا بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان در هر جلسه می باشد بسته به تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام پلاسما جت و همچنین کرم بی حس کننده و نوع دستگاهی که پزشک شما برای درمان استفاده می‌کنند ممکن است هزینه آن متغیر باشد(هزینه پلاسما جت بینی در تبریز).

مراحل انجام پلاسما جت بینی گوشتی

برای انجام پلاسما جت بینی گوشتی در وهله اول در طی یک جلسه مشاوره حضوری نزد پزشک موردنظرتان پزشک فرم بینی شما را بررسی می کند و شما نیز انتظاراتی که از نتیجه کار دارید را برای وی توضیح خواهید داد و همینطور پزشک شما نیز شما را از نتیجه ای که خواهید گرفت آگاه خواهد ساخت

معمولا برای انجام پلاسما جت پزشک پوست بینی شما را در نقاط ریزی در کنار هم می سوزاند.عمق این سوختگی بسیار کم است و پس از گذشت مدت کوتاهی منجر به بهبود و ترمیم نقاط سوخته شده و پوست بینی شما نیز جمع شده و در نتیجه بینی کوچک تری خواهید داشت.

بابت سوزانده شدن سطح پوست خود که به صورت نقطه نقطه و در کنار هم انجام می شود نگران نشوید چرا که این زخم ها بسیار سطحی بوده و پس از ۵ الی ۷ روز به طور کامل برطرف خواهند شد قبل از انجام پلاسما جت بینی پزشک مورد نظر ناحیه بینی شما را به صورت موضعی بی حس خواهد کرد و شما هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.

ماندگاری پلاسما جت بینی گوشتی چقد است

معمولا به دلیل اینکه پلاسما جت بینی یک اقدام کلاژن می باشد، نمی‌توان گفت که مانند روش هایی مانند جراحی ماندگاری داشته باشد. پلاسما جت بینی به دلیل اینکه بدون درد و خونریزی انجام میشود ماندگاری نسبتا کم در مقایسه با جراحی بینی دارد باید به این نکته نیز توجه داشت که پلاسما جت بینی گوشتی دارای ماندگاری کمتری نسبت به جراحی بینی است اما این ماندگاری تا سه سال ادامه می یابدهزینه پلاسما جت بینی در تبریز(هزینه پلاسما جت بینی در تبریز).

بهترین افراد برای انجام پلاسما جت بینی افرادی هستند که بینی های گوشتی دارند این جمله دلایلی که افراد معمولاً پلاسما جت بینی را به جراحی بینی ترجیح می‌دهند می تواند به روز بودن و همچنین استفاده از دستگاههای پیشرفته در این روش باشد(هزینه پلاسما جت بینی در تبریز)

هزینه پلاسما جت بینی در تبریز

4/5 - (1 امتیاز)