تمامی خطاها و ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ و دیجیتال  را در این متن  گرداوری کردیم تا مصرف کنندگان پکیج دیواری ایران رادیاتور از روی لیست خطاهای پکیج ایران رادیاتور بتوانند عیب یابی پکیج ایران رادیاتور رو خودشان انجام بدهند (خطا های پکیج ایران رادیاتور).

ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل آنالوگ

پکیج های ایران رادیاتور دارای دو مدل آنالوگ و دیجیتال هستند. در مدل‌های آنالوگ مانند M24ff، کد خطا یا ارور پکیج ایران رادیاتور به صورت روشن شدن چراغ‌های LED که با اعداد 30، 40، 50، 60، 70 و 80 در جلوی پنل پکیج قرار گرفته اند، نشان داده می‌شود.

برای مثال اگر چراغ های 30 و 40 به صورت همزمان شروع به چشمک زدن کردند، این خطا مربوط به ایراد در برد الکترونیک پکیج است و باید توسط تکنسین مورد بررسی قرر بگیرد(خطا های پکیج ایران رادیاتور).

خطا های پکیج ایران رادیاتور

ارور پکیج ایران رادیاتور مدل دیجیتال

در پکیج‌های ایران رادیاتور دیجیتالی مانند پکیج L24FF، ارورها به صورت کد خطا روی نمایشگر که در جلوی پکیج تعبیه شده است، نمایش داده می‌شود.

به عنوان مثال اگر ارور E2 پکیج ایران رادیاتور را روی نمایشگر پکیج خود مشاهده کردید، نشان می دهد که شعله پکیج شما ایراد دارد و می‌تواند به دلایل مختلفی مانند قطع بودن گاز، خرابی شیر برقی، خراب بودن یون تشخیص شعله و … رخ داده باشد.

دوره تعمیرات پکیج در تبریز

آموزش تعمیرات پکیج از دوره های پرطرفدار تاسیسات است و از بازار کار خوبی برخوردار می باشد . با توجه به مزایای پکیج دیواری و محبوبیت روز افزون آن آموزشگاه آپادانا دوره آموزش تعمیر پکیج در تبریز را به صورت تخصصی و زیر نظر اساتید با تجربه برگزارمی کند. با شرکت در این دوره آموزش تعمیرات پکیج از صفر تا صد و به صورت عملی در مدت زمانی کوتاه یاد می گیرید.

آموزش سرویس پکیج، تعمیر پکیج های تک مبدل و دو مبدل، آموزش رسوب گیری پکیج، هواگیری و غیره برخی از سرفصل های آموزشی در آموزشگاه تعمیرات پکیج کاسپین است. با شرکت در دوره تعمیر پکیج ضمن یادگیری تعمیرات پکیج، یک مدرک معتبر فنی حرفه ای به شما ارائه می شود. همچنین می توانید از پشتیبانی این مرکز و بازآموزیی رایگان نیز بهره مند شوید.

خطا های پکیج ایران رادیاتور

تعمیرکار پکیج دیواری

کار کردن با سیستم پیچیده پکیج دیواری به دانش و مهارت احتیاج دارد و تعمیر پکیج از عهده هر کسی برنمی‌آید و تنها افرادی قادر به تعمیر پکیج دیواری هستند که در این زمینه آموزش‌های لازم را دیده اند. متخصصین تعمیر پکیج دیواری در طول دوره تعمیر پکیج دیواری اطلاعات و تجربیات زیادی را بدست می‌آورند.

آن‌ها قادر به رسیدگی به تمام امور مربوط به پکیج دیواری خواهند بود. یک تعمیرکار پکیج دیواری نیازی به تحصیلات اکادمیک ندارد و تنها لازمه ورود به این این شغل، علاقه و اندکی نیز پیش زمینه است. امروزه آموزشگاه‌های زیادی در سطح کشور نظیر آموزشگاه آپادانا در تبریز اقدام به برگزاری دوره تعمیر پکیج دیواری می‌کنند که علاقه مندان زیادی در این دوره‌ها شرکت کرده و وارد بازار کار این حرفه پردرآمد می‌شوند.

تعمیرکار حرفه‌ای پکیج می‌بایست توانایی تعمیر برد پکیج دیواری و دیگر قطعات آن را داشته باشد و بتواند مشکلاتی نظیر افت فشار پکیج دیواری، خراب شدن مخزن انبساط، روشن نشدن شعله پکیج، سرد و گرم شدن آب پکیج، کار نکردن پمپ، زرد شدن شعله پکیج و بسیاری از مشکلات دیگر را رفع نماید. در دوره آموزش تعمیر پکیج در تبریز به صورت تخصصی و کاملا عملی به این مباحث پرداخته می‌شود و شما می‌توانید در مدت زمان کوتاهی با دریافت کلیه مهارت‌های لازم این شغل به تعمیرکاری حرفه‌ای تبدیل شوید.

ارورهای پکیج آنالوگ m24ff و ecco22f

⚡️پرشر سوئیچ هوا بسته است در حالیکه فن خاموش است ⚡️ ارور 40 60 70 ایران رادیاتور 
⚡️ عدم تشکیل یا تشخیص شعله ⚡️ارور 70 80 ایران رادیاتور
⚡️ باز شدن پرشر سوییچ آب ⚡️ارور 40 70 ایران رادیاتور 
⚡️ پرشر هوا باز است اما فن کار می کند ⚡️رفع ارور 40 60 80 در پکیج ایران رادیاتور 
  ⚡️ باز شدن ترموستات ایمنی (کلید حرارتی) ⚡️ارور80 ایران رادیاتور
  ⚡️ سیستم ضد یح زدگی فعال شده است ⚡️ ارور 60 80 ایران رادیاتور 
⚡️  افزایش حرارت مبدل اولیه بیش از 89 یا( 95درجه) ⚡️ارور 70  ایران رادیاتور
⚡️ ترموستات ایمنی قطع کرده ولی دمای شوفاژ معمولی است ⚡️ارور 40 70 80 ایران رادیاتور
⚡️  ترموستات دود باز شده است ⚡️ارور 40 80
⚡️ معیوب شدن برد الکترونیک یا اشکال نرم افزاری ⚡️ارور 30 40 ایران رادیاتور 
⚡️ ترمیستور مدار شوفاژ اشکال دارد( اتصال کوتاه دارد) ⚡️ارور 50 60  ایران رادیاتور   
ترمیستور مدار شوفاژ اشکال دارد( مدار ان باز است)ارور 50 70 80 ایران رادیاتور 
⚡️ ترمیستور آبگرم مصرفی اشکال دارد ( اتصال کوتاه است) ⚡️ارور 50 70 ایران رادیاتور 
⚡️ ترمیستور آبگرم مصرفی اشکال دارد قطع است ( مدار ان باز است) ⚡️ارور 50 80  ایران رادیاتور 
  ⚡️ سیستم ضد یخ زدگی فعال شده است ⚡️ارور 60 70 ایران رادیاتور
به این مطلب امتیاز دهید