شهر خوش آب و هوای تبریز بعد از تهران و مشهد بزرگترین شهر ایران است. تبریز به شهر اولین ها مشهور است، اولین سینما، اولین کتابخانه عمومی، اولین اجرای تئاتر، اولین چاپخانه و…. برای اولین بار در تبریز بوجود آمده. تبریز شهری دلپذیر برای مسافرانی خواهد بود که می خواهند مکان های تاریخی و فرهنگی،تفریحی،طبیعی،جنگل های بکر،مناطق محافظت شده ،بازارهای متنوع و جهانی و… را ببینند(اجاره روزانه سوئیت در تبریز).

 بی شک وجود ارگ علیشاه و مسجد کبود معروف به فیروزه جهان اسلام هر دو شاهکار هنر معماری جهان اسلام بوده و به تنهایی میتوانند گردشگران بسیاری را مجذوب خود کنند و با گذران اوقات در این شهر خوش آب و هوا سفری هیجان انگیز و بی نظیر را تجربه خواهید کرد.تبریز به شهر بی گدا معروف است و امن ترین کلان شهر ایران محسوب میشود که تمیزی فوق العاده آن شما را عاشق خود خواهد کرد(اجاره روزانه سوئیت در تبریز).

سوئیت در تبریز

رنج قیمتی یک اقامتگاه خوب برای اجاره سوئیت در تبریز از 180 هزار تومان هست و تا 2 میلیون تومان ادامه دارد. از لحاظ دسترسی در تبریز اقامتگاه های متنوعی وجود دارد و تقریبا می توان گفت در بیشتر محلات می توانید اقامتگاه پیدا کنید. از جمله این محلات می توان به ایل گلی، منظریه، ولیعصر، رسالت، نصف راه و… اشاره کرد(اجاره روزانه سوئیت در تبریز).

اجاره روزانه سوئیت در تبریز

پرطرفدارترین مناطق اطراف تبریز برای سفر و اجاره سوئیت کجاست؟

سفر تبریز شما می تواند صرفا محدود به تبریز نباشد و از شهرها و جاذبه های دیدنی اطراف و در فاصله کم تبریز دیدن کنید. این جاذبه ها شاید اصلی ترین دلیل نباشد از مهمترین دلیل های خیلی ها برای سفر به تبریز است(اجاره روزانه سوئیت در تبریز).

✓ کندوان: پر طرفدارترین مقصد مسافران شهر تبریز هست و در فاصله 55 کیلومتری تبریز واقع شده و با رانندگی می توانید کمتر از 1 ساعت به کندوان بروید. درمورد کندوان میتوانید به طور مفصل در محله گردشگری لیدوماتریپ مطالعه کنید و برای اقامت هم می توانید از سوئیت های صخره ای کندوان دیدن نمائید.

✓ کلیبر: سراسر کلیبر سرسبز و پوشیده از جنگل های زیبا و متراکم است که دارای آب و هوای کوهستانی است. در شمال شرقی استان آذربایجان شرقی و 180 کیلومتری تبریز واقع شده و 2 ساعت و نیم با ماشین رانندگی دارد. کلیبر خودش مقصد اصلی بسیاری از سفر دوستان هست و با این حال بازدید از این منطقه هم جزو برنامه های سفر مسافران تبریز هست و بالخص اگر در ادامه و یا قبل از سفر به تبریز مسیر شمال و اردبیل رو طی کنند(اجاره روزانه سوئیت در تبریز).

اجاره روزانه سوئیت در تبریز

اجاره روزانه سوئیت در تبریز، یکی از گزینه‌های محبوب برای اقامت در این شهر برای گردشگران و مسافران است. سوئیت‌ها به دلیل وسعت و امکانات آن‌ها نسبت به اتاق‌های هتلی، برای خانواده‌ها و گروه‌های بزرگ بسیار مناسب و جذاب هستند. در تبریز، سوئیت‌هایی با امکاناتی مانند آشپزخانه، نیم‌نگاه، اینترنت رایگان، تلویزیون با صفحه بزرگ و مستر بد، بالکن و غیره وجود دارند(اجاره روزانه سوئیت در تبریز).

اجاره روزانه سوئیت در تبریز

به این مطلب امتیاز دهید