یکی از بهترین انتخاب ها برای سفر در فصل تابستان و روزهای گرم سال، شهر تبریز بوده که به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب، دارای آب و هوای دلپذیری است. تبریز نه تنها دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوانی است، بلکه مکان های تفریحی بی نظیری نیز داشته و می توان سفر خاطره انگیزی را در این شهر تجربه کرد(بهترین مراکز تفریحی تبریز).

مراکز تفریحی تبریز کجاست؟

مراکز تفریحی در شهر تبریز هرچند به گستردگی مراکز تفریحی در تهران و کیش نیست و این شاید به دلیل سلیقه شهروندان این شهر و فرهنگ حاکم بر آن است. به هر حال نمی توان منکر زیباترین طبیعت ایران در تبریز شدجاهای دیدنی تبریز ، جاذبه های تاریخی تبریز و مکان های طبیعی تبریز و خود شهر تبریز دیدنی هستند و هر گردشگری دوست دارد تبریز را ببیند(بهترین مراکز تفریحی تبریز).

 جاذبه های گردشگری تبریز در فصل هایی که دیگر از سرما چندان خبری نیست دیدنی تر و جذاب تر به نظر می رسند و راحت تر می توان از آنها بازدید کرد. در سفر به تبریز، مخصوصا اگر سفری کوتاه بود، باید کجاها را ببینیم. ما در اینجا لیست ۱۰۰تایی جاهای دیدنی تبریز را با آدرس و عکس نوشته ایم. این مکانها شامل مکان های گردشگری‌ تبریز هستند که دیدن‌شان در اولویت است(بهترین مراکز تفریحی تبریز).

مجموعه دهکده گردشگری سد امند

در منطقه خوش آب و هوای امند و در جوار سد امند تبریز، مجموعه گردشگری با نام دهکده سد امند ایجاد شده است. در این مجموعه می توان تفریحات بی نظیر آبی نظیر جت اسکی، اسکی روی آب و ماهیگیری را تجربه کرده و در آلاچیق های ایجاد شده در این مکان، روزی شاد و خاطره انگیز را بوجود آورد.میتوان این مجموعه را جزء بهترین تفریح تبریز معرفی کرد(بهترین مراکز تفریحی تبریز).

شهربازی فان تایم و تفریح تبریز

در لاله پارک تبریز، شهربازی مدرن، زیبا و مهیجی با نام فان تایم واقع شده که یکی از شعب شهربازی های زنجیره ای فان تایم ترکیه است.این شهر بازی امکان تفریح و سرگرمی را برای تمام سنین فراهم ساخته است. این شهربازی با استفاده از بازی های مهیج و متفاوت، به مجهزترین شهربازی تبریز بدل شده است(بهترین مراکز تفریحی تبریز).

لونا پارک ائل گلی تبریز

در مجموعه پارک تاریخی تفریحی ائل گلی تبریز، یکی از شهربازی های مجهز و مهیج تبریز با نام لونا پارک واقع شده است. این شهربازی دارای بازی های مهیج و در عین حال استانداردی بوده و می توان روزی سرشار از هیجان را در آن تجربه کرد(بهترین مراکز تفریحی تبریز).

پارک آبی تبریز

در میان شهر تبریز اولین پارک آبی شمال غرب کشور با نام پارک آبی تبریز احداث شده است.این پارک آبی دارای ۱۵ سرسره آبی، رودخانه خروشان و دریاچه موج بوده و می توان روزی هیجان انگیز همراه با آب تنی را به راحتی در این پارک آبی تجربه کرد. اگر به دنبال بهترین تفریح تبریز هستید ، پیشنهاد میکنیم حتما به این پارک آبی سری بزنید.

بهترین مراکز تفریحی تبریز

پارک مینیاتوری تبریز

پارک مینیاتوری تبریز، یکی از اولین پارک های مینیاتوری ایران بوده که در آن ماکت ده ها اثر تاریخی و دیدنی تبریز به تصویر کشیده شده است.در این پارک بیشتر آثار تاریخی تبریز در ابعاد کوچک ایجاد شده و می توان با حضور در پارک مینیاتوری تبریز، در کمترین زمان از  بیشترین مکان تاریخی این شهر بازدید کرد.

باغ وحش و باغ پرندگان تبریز

در پارک تفریحی باغلارباغی تبریز، باغ وحشی زیبا احداث شده است.در این باغ وحش انواع گونه های حیوانات وحشی و اهلی، پرندگان و خزندگان نگهداری شده و حیات وحشی زیبایی در آن به تصویر کشیده شده است.

به این مطلب امتیاز دهید