با توجه به مسدود شدن حساب بسیاری از افراد در ترکیه به علت واریزی های مشکوک و از حساب های مختلف، همیشه در انتخاب صرافی و فرد واریز کننده به حساب خود نهایت دقت را به خرج دهید. اگر در ترکیه حساب بانکی ندارید می توانید با مراجعه به لینک زیر نسبت به افتتاح حساب در بانک زراعت بدون نیاز به اقامت ترکیه و تنها با پاسپورت ایرانی اقدام به افتتاح حساب کنید(قیمت لیر ترکیه در تبریز).

افتتاح حساب بانکی در ترکیه

حواله لیر به ترکیه

شما برای واریز لیر به حساب ترکیه خود نیاز به شماره IBAN که با TR شروع می شود دارید. با باز کردن حساب در ترکیه یک شماره IBAN و کد سوییفت دریافت می کنید که می توانید از همه جای دنیا دریافت حواله ارزی داشته باشید(قیمت لیر ترکیه در تبریز).

قیمت لیر ترکیه در تبریز

سیستم EFT ترکیه

این سامانه مانند شبکه شتاب در ایران می باشد که با استفاده از این سامانه می توانید به بانک های داخلی ترکیه حواله داشته باشید. زمان نشستن به حساب در این سامانه در ساعت های کاری به صورت فوری و در روزهای تعطیل در اولین روز کاری می باشد(قیمت لیر ترکیه در تبریز).

قیمت لیر ترکیه در تبریز

جدول قیمت 3 روز اخیر لیر ترکیه
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۲,۶۱۰۰.۰۰۰۲۶ روز پیش
۲,۶۱۰-۱۶۰.۰۰-۶.۱۴۵۴ روز پیش
۲,۷۷۰۹۰۳.۲۴۹۶ روز پیش

اقامت توریستی ترکیه چگونه است

اولین روش دریافت اقامت ترکیه، اقامت توریستی ترکیه است.ترکیه یکی از کشورهای همسایه ایران است که سالانه پذیرای خیل کثیری از افرادی است که با قصد اقامت، تحصیل و یا گردش به این کشور وارد می‌شوند.

اما از جمله روش‌هایی که این سال‌ها به‌واسطه آن، تعداد زیادی از هموطنان ما توانسته‌اند به ترکیه مهاجرت کنند، دریافت اقامت توریستی در ترکیه است.این نوع اقامت طبق شرایط و ضوابط خاصی صورت می‌گیرد که ایرانیان فراوانی با فراهم ساختن این‌شرایط و پرداخت هزینه‌های مربوطه، موفق به اخذ اقامت ترکیه شده‌اند.

این افراد با استفاده از روش‌های مختلف و ارائه مدارک لازم، می‌توانند در این کشور اقامت داشته و در صورت تصمیم به ادامه حضور در ترکیه، با رعایت برخی شرایط و انجام مراحل مورد نیاز،  مدت اقامت خود در این کشور تمدید کنند(قیمت لیر ترکیه در تبریز).

خرید ملک در ترکیه

در سال های اخیر خرید خانه و ملک توسط ایرانیان در ترکیه افزایش پیدا کرده است.نزدیکی ترکیه به ایران و فاصله پروازی ۳ ساعته ایران و ترکیه بسیاری از افراد را علاقه مند به خرید ملک در این کشور کرده است.با توجه به قیمت بسیار مناسب خانه در ترکیه نسبت به ایران خرید خانه برای حفظ ارزش پول و همچنین گذراندن اوقات تفریحی گزینه بسیار مناسبی به نظر می رسد.

همچنین با خرید خانه در ترکیه اقامت این کشور را برای خود و خانواده دریافت می کنید .پاسپورت ترکیه دارای رتبه پنجاه و دو در جهان است و با پاسپورت ترکیه می توانید به ۷۱ کشور جهان بدون ویزا سفر کنید(قیمت لیر ترکیه در تبریز).

سوالات متداول

آیا دریافت از کشورهای دیگر نیز اماکن پذیر می باشد؟

بله شما میتوانید از هر کشوری که سوییفت آن فعال است دریافت حواله داشته باشید.

کارمزد حواله لیر به ترکیه چقدر است؟

کارمزد بانک های ترکیه برای حواله لیر بین ۲ تا ۵۰ لیر متناسب با مبلغ متفاوت است.

آیا برای باز کردن حساب حتما باید اقامت ترکیه داشته باشیم؟

خیر. شما تنها با پاسپورت می توانید نسبت به افتتاح حساب در ترکیه اقدام کنید.

قیمت لیر ترکیه در تبریز

به این مطلب امتیاز دهید