اگر عاشق تکنولوژی هستید و هم‌زمان روحتان حوالی هنر و گرافیک سرک می‌کشد، طراحی رابط کاربری آفریده شده تا شما را نجات دهد. این حوزه محبوب چند سالی‌ست که از زیر سایه طراحی وب بیرون آمده و با توجه به اهمیت UI در سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، آگهی‌های استخدامی زیادی را تسخیر کرده است. طراحی رابط کاربری یا User Interface Design با کدنویسی میانه‌ای ندارد و در عوض خلاقیت شما را نشانه گرفته است(دوره UI/UX در تبریز).

دوره‌ متخصص طراحی رابط کاربری با هدف تدریس تمامی مباحث و سرفصل‌های لازم برای تسلط و آمادگی دانشجویان جهت ورود به بازار کار ارائه شده است. در این دوره‌‌ کامل‌ترین سرفصل‌های طراحی رابط کاربری به صورت غیرحضوری تدریس می‌شود و دانشجویان پس از مشاهده جلسات امکان پرسش و پاسخ، رفع اشکال، انجام تمرین، انجام آزمون‌های مقطعی و رتبه‌بندی خواهند داشت. پس از پایان دوره کسانی که در آزمون‌های جامع و ارزیابی فنی بالاترین نمرات را کسب کنند، جهت استخدام به شرکت‌هایی معرفی می‌شوند که قصد دارند از طریق مجموعه سون‌لرن متخصص موردنظر خود را جذب کنند.

چرا یک طراح UI بشوم؟

  • با توجه به افزایش حجم اپلیکیشن‌های پیاده‌سازی شده در حوزه‌های مختلف، بازار کار فناوری همواره نیازمندطراح رابط کاربری است.
  • طراحی رابط کاربری در خارج از کشور نیز بازار کار خوبی دارد.
  • وجود انجمن‌های اشتراکی طراحان باعث شده شما بتوانید به راحتی نمونه کارهای خود را در معرض دید و نظرسنجی طراحانی از سراسر دنیا قرار دهید.
  • می‌توانید از این طریق وارد حوزه تجربه کاربری (UX) شوید و جایگاه خود را در تیم تحقیقات مشتری سازمان‌ها تثبیت کنید.
  • می‌توانید پروژه‌های خارجی دریافت کرده و به کسب درآمد دلاری بپردازید.

آموزش محصول UI UX

در دوره «طراحی محصول UI UX» ابتدا با کاربرد دو سیستم تفکر مطرح در طراحی محصول یعنی Design Thinking و Product Thinking آشنا می‌شوید. شما استفاده از تفکر طراحی به منظور پیدا کردن راه‌ حل برای مشکلات محصول و تفکر محصول به عنوان ابزاری برای درک کاربر را یاد می‌گیرید و در مسیر یادگیری با میزان تاثیر طراحی محصول در یک تیم توسعه آشنا می‌شوید(دوره UI/UX در تبریز).

پس از آن مهارت‌های آنالیز، بررسی و همچنین تحقیقات کاربر را به عنوان یک طراح تقویت می‌کنید و بعد کار با نرم‌افزار‌های Sketch، Figma و Adobe XD را یاد می‌گیرید. همچنین فرایند دیزاین را از مرحله ایده‌پردازی تا ساخت پروتوتایپ و ارائه نهایی انجام می‌دهید(دوره UI/UX در تبریز).

دوره UI/UX در تبریز

مخاطبین دوره UI UX

این دوره برای طراحان گرافیک که می‌خواهند به سمت طراحی UI و UX بروند، طراحان تازه‌کار محصول، مدیران محصول و هر فردی که می‌خواهد تحت عنوان‌های زیر شروع به کار کند، مناسب است(دوره UI/UX در تبریز).

ملزومات دوره UI UX

مخاطبان دوره می‌توانند با سیستم‌های ساده حتی سیستم‌های Core i3 که قابلیت نصب یکی از نرم‌افزار‌های طراحی محصول مثل Figma، Sketch ، Adobe XD را داشته باشد، در این دوره شرکت کنند(دوره UI/UX در تبریز).

پیش نیاز دوره UI UX

این دوره به صورت جامع طراحی شده و پیش‌نیازی ندارد، اما قطعا آشنایی با نرم‌افزار‌های گرافیکی و درک نسبی از فرایندهای تولید محصول سرعت پیشرفت شما را چند برابر می‌کند(دوره UI/UX در تبریز).

نتیجه:

در طی این دوره فرایند طراحی UI وUX  یک محصول را به طور کامل از مرحله نیازسنجی و ایده‌پردازی تا ارائه انجام می‌دهید. پس از اتمام دوره و انجام تمرین‌ها می‌توانید به صورت کارآموز یا طراح محصول تازه‌کار در شرکت‌های فناوری اطلاعات و توسعه محصولات دیجیتال شروع به کار کرده یا به صورت فریلنسینگ کسب درآمد کنید(دوره UI/UX در تبریز).

این دوره UI/UX در کجا آموزش داده می شوند؟

این دوره های جاوا اسکریپت ، سی اس اس(CSS) ،اچ تی ام ال(Html) ، بوت استریپت(Bootstrap) ،  در آموزشگاه آپادانا ، آموزشگاه کاسپین و آموزشگاه پارسیان در تبریز آموزش داده می شوند(آموزش طراحی سایت در تبریز).

دوره UI/UX در تبریز

به این مطلب امتیاز دهید