سرمایه گذاری در مسکن و خرید و فروش خانه و آپارتمان (آپارتمان در باغمیشه تبریز) در ایران یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای حفظ سرمایه است. برای داشتن سرمایه گذاری مناسب در مسکن باید هدف خود را مشخص کرده و با دانش کافی برای رسیدن به آن قدم بردارید. شیپور با سال‌ها تجربه در امور خرید و فروش آپارتمان، خانه نوساز یا کلنگی و ویلا می‌تواند در تمام طول این مسیر همراه شما باشد و تجربه‌ای متفاوت را برای شما ثبت کند(آپارتمان در باغمیشه تبریز).

با جست‌وجو در میان هزاران آگهی فعال و تایید شده در شیپور می‌توانید مناسب‌ترین و ارزان‌ترین خانه یا آپارتمان را انتخاب و خریداری کنید. هم‌چینین اگر قصد فروش ملک خود را دارید نیز با ثبت آگهی در املاک آنلاین شیپور، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن آن را بفروشید. در این مسیر می‌توانید از کمک و مشاوره با تجربه‌ترین مشاورین املاک خرید و فروش خانه و آپارتمان نیز بهره گرفته و با خیال راحت خرید یا فروش ملک خود را انجام دهید.

سند قولنامه‌ای چیست؟

قولنامه نوعی سند عادی است که توسط اداره ثبت اسناد تنظیم نشده و رسمی نیست. در واقع با توافق طرفین معامله، توسط مشاورین املاک نوشته شده است(آپارتمان در باغمیشه تبریز).

آیا ملک قولنامه‌ای معتبر است؟

قولنامه یک سند عادی به حساب می‌آید. هر چند اسناد عادی در مراجع قضایی اعتبار کمتری نسبت به اسناد رسمی دارند اما به هر حال اسناد معتبری هستند و در دادگاه می‌توان به آن‌ها استناد نمود(آپارتمان در باغمیشه تبریز).

معایب خرید خانه قولنامه‌ای چیست؟

در خرید و فروش ملک قولنامه ای ممکن است فروشنده، مالک واقعی نباشد. هم‌چنین امکان دارد مالک، خانه را به بیش از یک نفر بفروشد. برای جلوگیری از هر گونه مشکلی باید پیگیر سلسله قولنامه‌های ملک باشید. یعنی باید از فروشنده بخواهید که قولنامه‌های پیشین را در اختیار شما قرار دهد(آپارتمان در باغمیشه تبریز).

تفاوت قیمت خانه سنددار و قولنامه‌ای چقدر است؟

شما می‌توانید ملک قولنامه‌ای را با قیمت پایین‌تر از عرف بازار خریداری کنید. ارزش ملک بعد از سند دار شدن حدود 10 تا 20 درصد افزایش می‌یابد(آپارتمان در باغمیشه تبریز).

شرایط معامله در خانه‌های قولنامه‌ای که چندین مالک دارند به چه صورت است؟

در هنگام عقد قرارد ملک قولنامه‌ای که دارای چند مالک است باید همه مالکان به عنوان فروشنده زیر قولنامه را امضا کنند تا جنبه قانونی در معامله به وجود آید. البته امضای یک نفر از مالکین که از تمام مالکان دیگر دارای وکالت رسمی باشد نیز در قرارداد کفایت خواهد کرد(آپارتمان در باغمیشه تبریز).

لیست آپارتمان در باغمیشه تبریز

145مترونک احسان1پلاک11 در شیپور

145مترونک احسان1پلاک11

آذربایجان شرقی، تبریز، باغمیشه 2

۳,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

یک واحد آپارتمان دو خوابه در فرشته جنوبی طبقه پنجم

آذربایجان شرقی، تبریز، باغمیشه 2

۴,۵۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

آپارتمان در باغمیشه تبریز

حیاط جنوبی دوطبقه

آذربایجان شرقی، تبریز، باغمیشه 2

۹,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

به این مطلب امتیاز دهید

دسته بندی شده در: