کاهش وزن، چالشی است که نه‌تنها منجر به رسیدن به تناسب اندام خواهد شد، بلکه سلامتی شما را نیز تامین خواهد کرد. روند کم‌کردن وزن، باید به صورت آهسته و با صبوری باشد. داشتن رژیم غذایی صحیح، ورزش و اصلاح الگوی سبک زندگی می‌تواند به شما برای از دست دادن وزن‌های اضافی کمک کند. اما گاهی به دلایل مختلف، افراد مجبور به کم‌کردن وزن در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستند(بهترین مرکز لاغری در تبریز).

در چنین شرایطی، چاره‌ای نیست جز تن‌دادن به سختی‌هایی که بتواند در رسیدن به این هدف کمک‌کننده باشد.در این مطلب می‌خواهیم به شما بگوییم که اگر قصد کم‌کردن وزن در زمانی کوتاه را دارید، بهترین برنامه غذایی و ورزشی که می‌توانید داشته باشید، چیست. پس اگر به دنبال لاغری سریع هستید، تا انتهای این مطلب با ما باشید(بهترین مرکز لاغری در تبریز).

تناسب اندام به چه معناست؟

تناسب اندام تنها به معنای لاغری و لاغری شکم و پهلو نیست. مجموعه‌ای از ویژگی‌ها شامل، تناسب وزن، پرانرژی بودن، قوی بودن و سالم بودن، به معنای تناسب اندام هستند. رسیدن به این تناسب، قاعدتا نیاز به تغییرات زیادی در سبک زندگی و تغذیه افراد دارد. داشتن یک برنامه غذایی خوب و ورزش می‌تواند در رسیدن به این تناسب اندام کمک کند(بهترین مرکز لاغری در تبریز).

بهترین مرکز لاغری در تبریز

چرا لاغری سریع؟

کم‌کردن ۱ تا ۲ کیلو وزن در هفته، استانداردی است که متخصصان تغذیه برای افراد مختلف در نظر می‌گیرند. بیشتر از این عدد،‌ ممکن است برای افراد مشکلاتی را ایجاد کند. اما گاهی به دلایلی، شما مجبور می‌شوید که خیلی سریع وزن کم کنید. کاهش وزن سریع، اگر با اصول درست باشد، آسیبی به بدن وارد نخواهد کرد.اما بسیاری از افراد به سراغ رژیم‌های تهاجمی و غیر اصولی می‌روند که ممکن است عوارض جبران‌ناپذیری برای اندام‌های داخلی مانند کبد و معده ایجاد کند. حالا می‌خواهیم ببینیم چگونه رژیم لاغری سریع و البته سالم بگیریم.

بهترین مرکز لاغری در تبریز

1-مطب زیبایی دکتر رامین نبی زاده

بازتا 20:00
تبریز، همافر، بین شباهنگ و نسیم، پلاک 35

2- مطب جراحی دکتر کاشی زنوزی

بستهتا شنبه 16:00
تبریز خیابان آزادی – سه راهی گلگشت – ساختمان آزادی – طبقه 8-

3- مشاور تغذیه و رژیم بالینی فاطمه عزتی

بستهتا 20:00
تبریز، آبرسان، برج سفید ۲، محله مهرگان، جنب قتادی شریف – تبریز، آبرسان، جنب قتادی شریف برج سفید ۲، طبقه ۵

4-مطب تغذیه و رژیم درمانی دکتر خدایی

آّبرسان – ساختمان ایوان تبریز- طبقه 2
به این مطلب امتیاز دهید