در دنیای امروز، زیبایی برای بسیاری از افراد از اهمیت بسیاری برخوردار است. یکی از مشکلات عمده‌یی که ممکن است برای بعضی از افراد در این زمینه وجود داشته باشد، موهای زائد است. اما با پیشرفت فناوری، راه حل‌های دائمی برای این مشکل وجود دارد. یکی از آن‌ها لیزر موهای زائد است که به طور گسترده در سراسر جهان استفاده می‌شود. برای اینکه افراد بتوانند از این راه حل استفاده کنند، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه‌ی انبوهی باشد. اما در تبریز، تخفیف لیزر موهای زائد ارائه می‌شود که به افراد کمک می‌کند تا به راحتی و با هزینه‌ی کمتری از این روش استفاده کنند(تخفیف لیزر موهای زائد در تبریز).

با بهره‌مندی از تخفیف لیزر، افراد می‌توانند مشکل موهای زائد خود را به طور دائمی حل کنند و احساس رضایت کامل کنند.اشعه‌ی لیزر یک پالس نوری با قدرت بالا است که به محل رویش موهای زائد می‌تابد و توسط پیگمنت‌های موجود در پیاز مو جذب شده و موها را از داخل پیاز از بین می‌‎برد. مزیت لیزر موهای زائد این است که اشعه‌ی لیزر فقط در موضع مورد نظر و تنها روی موهای زائد اثر کرده و به بافت بدن و سلول‌ها پوست اثری ندارد.

لیزر انواع مختلفی دارد که پیشرفته‌ترین آن لیزر الکساندرایت به حساب می‌آید. ویژگی تجهیزات تابنده‌ی این لیزر، تنها در افزایش حجم تابش خلاصه نمی‌شود،  بلکه به واسطه‌ی خنک کننده میزان سوزش سطحی پوست و درد را کاهش می‌دهد. در این صفحه می‌توانید از تخفیف های جذاب نت برگ و هزینه لیزر موهای زائد آگاه شوید(تخفیف لیزر موهای زائد در تبریز).

لیزر موهای زائد در تبریز

لیزر موهای زائد در تبریز باعث از بین رفتن ۱۰۰ درصدی موها نمی‌شود ولی بین ۷۰ تا ۹۵ درصد می‌تواند موهای زائد را نابود کند.تعرفه لیزر موهای زائد در تبریز بر پایه نوع دستگاه و تعداد قسمت‌هایی که مراجعه کننده قصد لیزر دارد.برخی افراد باورهای غلطی در رابطه با عوارض لیزر موهای زائد دارند(تخفیف لیزر موهای زائد در تبریز).

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در تبریز

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در تبریز باید با توجه به نوع پوست شما انتخاب شود. افرادی که بیماری‌های هورمونی دارند اگر بدون درمان به انجام لیزر موهای زائد اقدام کنند امکان برگشت موها زیاد است(تخفیف لیزر موهای زائد در تبریز).

به دلیل وجود اطلاعات غلط و باورهای اشتباه بعضی از اشخاص از انجام لیزر موهای زائد می‌ترسند. لیزر موهای زائد در تبریز در صورتی که توسط یک تکنسین یا متخصص حرفه انجام بگیرد نه تنها عوارضی نداشته بلکه اثرگذاری بالایی نیز در پی دارد.دستگاه لیزر کندلا با طول موج الکساندرایت از محبوب‌ترین و قدرتمندترین دستگاه‌ها برای لیزر موهای زائد در تبریز است(تخفیف لیزر موهای زائد در تبریز).

به طور معمول پس از دو هفته از انجام لیزر موهای زائد در تبریز توصیه می‌شود تا موهای رشد کرده را شیو نکنید.ریزش مو‌های رشد کرده پس از یک الی دو هفته از انجام لیزر موهای زائد در تبریز شروع می‌شود. طول درمان لیزر موهای زائد در تبریز معمولا بین ۴ تا ۸ جلسه است که برای برخی از افراد به ویژه آقایان ممکن است تا ۱۲ جلسه هم به طول بیانجامد.برای نتیجه گیری بهتر از لیزر موهای زائد در تبریز بهتری است بعد از اتمام دوره هر شش ماه تا سالی یکبار جلسات یادآوری و تمدید لیزر انجام شود.

تخفیف لیزر موهای زائد در تبریز

هزینه لیزر موهای زائد در تبریز

نوع و رنگ پوست مراجعه کننده برای لیزر موهای زائد در تبریز با تعیین کننده طول موج و دستگاه مناسب است. از قدرتمندترین دستگاه‌های حال حاضر برای لیزر موهای زائد در تبریز دستگاه کندلا و اپوجی هستند.لیزر موهای زائد از موثرترین و بهترین روش ها برای حذف و از بین بردن موهای زائد حتی تا ۹۵ درصد است.

روش‌های معمول کهنه که مشتمل بر شیو، وکس و … هستند برای از بین بردن موهای زائد معایب و سختی‌های بسیار زیادی دارند.لیزر موهای زائد در تبریز باعث از بین رفتن ۱۰۰ درصدی موها نمی‌شود ولی بین ۷۰ تا ۹۵ درصد می‌تواند موهای زائد را نابود کند.مهارت بالای اوپراتور هنگام لیزر موهای زائد در تبریز باعث می شود تا اثر گذاری لیزر بالا و عوارض جانبی آن به صفر برسد(تخفیف لیزر موهای زائد در تبریز).

بهترین لیزر موهای زائد در تبریز

بعد از انجام لیزر موهای زائد در تبریز تا ۲۴ ساعت از شست ناحیه و قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب کنید. از لیزر موهای زائد در تبریز نمی‌توان انتظار نابودی صد در صد موهای زائد را داشت ولی بین ۷۰ الی ۹۵ درصد موهای را از بین می‌برد.

لیز موهای زائد به هیچ عنوان به بافت رحم و تخم دان‌ها نفوذ نمی‌کند بنابراین موجب نازایی نمی‌شود. یکی از مناسب‌ترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد در تبریز، دستگاه کندلا با طول موج الکساندرایت است.بعد از لیزر موهای زائد در تبریز تا دو هفته از هیچ روشی برای از بین بردن موهای زائدتان استفاده نکنید تا روند ریزش مو اتفاق بیفتد.با نابود شدن فولیکول مو در زمان لیزر موهای زائد در تبریز در آن ناحیه دیگر مویی رشد نخواهد کرد.انجام کارهای قدیمی برای حذف موهای زائد بدن مثل شیو کردن، موم و وکس، بند و … روش‌های سخت و نسبتا منسوخ شده‌ای است.

آیا لیزر موهای زائد در تبریز واقعاً دائمی است؟

به صورت خلاصه نه لیزر موهای زائد در تبریز با سوزاندن فولیکول های مو باعث جلوگیری از رشد موهای زائد می شود. لیزر  مو را در حالتی قرار می دهد که برای رشد مو نیاز به زمان بسیاری است به این دلیل که فولیکول های مو آسیب دیده اند و نیاز به بازسازی آنها وجود دارد.

زمان رشد دوباره موها بعد از انجام لیزر فول بادی بسیار بیشتر از زمانی است که موها بعد از تیغ زدن و یا وکس کردن رشد می کنند.با این وجود که روش لیزر کردن موها معمولاً به عنوان روش دائمی به شمار می آید اما لیزر کردن موهای بدن معمولا تنها تعداد موهای زائد را کاهش خواهد داد و به این دلیل که فولیکولهای از دوباره رشد خواهند کرد این روش دائمی به شمار نمی آید.

در تحقیقاتی که جامعه جراحان زیبایی آمریکا انجام داده اند لیزر کردن موهای زائد در تبریز برای افرادی بهترین نتایج را به همراه خواهد داشت که دارای پوستی روشن و موهای تیره هستند.همچنین برای گرفتن بهترین نتایج از دستگاه لیزر شما حتماً این عمل را باید در کلینیکی معتبر و با تکنسین های مجرب و همچنین تحت نظر متخصص زیبایی انجام دهید(تخفیف لیزر موهای زائد در تبریز).

لیزر مو در تبریز برای چه کسانی مناسب است؟

لیزر و تکنیک روش نور متمرکز برای تمام نقاط بدن قابل استفاده است. این روش برای افرادی بهتر است که دارای موهای تیره و پوستی روشن هستند. لیزر موهای زائد در تبریز برای موهای روشن و یا بلوند تاثیر زیادی نخواهد گذاشت.

لیزر موهای زائد در تبریز و به طور کلی دستگاه های لیزر از نور متمرکز شده برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می کنند.در موهای تیره ،فولیکول‌های مو نیز به رنگ تیره است و به همین دلیل چون رنگ های تیره نور را به خوبی جذب می کنند امواج لیزر می توانند به سرعت بر روی فولیکول های مو تاثیر گذاشته و آنها را از بین ببرند،

اما در موهای روشن به دلیل اثر نکردن لیزر بر روی فولیکول های مو معمولاً دستگاه های لیزر بر روی موهای روشن خوب جواب نمی دهند.افرادی که موهای روشن و یا بلوند دارند و می‌خواهند از دستگاههای لیزر برای از بین بردن آن استفاده کنند، باید از لیزر های مخصوصی که برای این کار درست شده اند استفاده کنند.

لیزر موهای زائد در تبریز چقدر دوام خواهد داشت؟

برای لیزر فول بادی در تبریز بین ۶ تا ۱۲ جلسه کار با دستگاه لیزر نیاز است و بعد از آن شما می توانید شاهد از بین رفتن دائمی موهای زائد خود باشید.البته تعداد جلسات لازم برای لیزر در تبریز معمولا با نظر متخصص زیبایی و به صورت جلسه به جلسه و با انجام بررسی های لازم تعیین می شود(تخفیف لیزر موهای زائد در تبریز).

تخفیف لیزر موهای زائد در تبریز

به این مطلب امتیاز دهید

دسته بندی شده در: