فوائد ماساژ بدن و استفاده از دستگاه‌های ماساژور بر کسی پوشیده نیست. یکی از کاربردی ترین انواع ماساژورها صندلی ماساژور هستند که در انواع مختلفی موجود هستند. این دستگاه ها چون تمامی اجزای بدن را به صورت همزمان با هم ماساژ می دهند یک تجربه بی نظیر محسوب می شود(آموزش تعمیر صندلی ماساژور).

امروزه از صندلی های ماساژور در خیلی از منازل و پاساژها برای رفع خستگی و ایجاد احساس آرامش افراد مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که می دانید این دستگاهها جزو دستگاههای گرانی محسوب می شوند. به همین علت، در صورت بروز خطا و ایراد همیشه هزینه تعمیر صندلی ماساژور و یا هزینه تعویض قطعات صندلی ماساژور نیز مسئله مهمی در نظر افراد خواهد بود. در ادامه به معرفی انواع صندلی ماساژور و عوامل موثر بر قیمت تعمیر صندلی ماساژ در محل می پردازیم.

تعمیر صندلی ماساژور برقی

این نوع صندلی یک صندلی استراحت در حال خوابیده است که مناسب افرادی است که مایلند در هنگام ماساژ به حالت خوابیده یک چرت لذت بخش نیز تجربه کنند. همچنین طراحی و دیزاین این نوع صندلی ها به گونه ای است که گزینه خوبی برای ست شدن با سایر مبلمان چرم منزل نیز هستند(آموزش تعمیر صندلی ماساژور).

تعمیر صندلی ماساژ جاذبه صفر

این نوع صندلی علاوه بر لذت بردن و حالت ریلکسی که به افراد منتقل می کنند، خواص درمانی شگرفی دارند. این نوع صندلی ماساژرو برقی برای مفاصل و دردهای استخوانی بسیار مفید هستند. این صندلی ماساژ حس و حال فضا نوران و بی وزنی را نیز به کاربران انتقال می دهد. هزینه تعمیر صندلی ماساژور جاذبه صفر از سایر مدل ها بیشتر است زیرا تکنولوژی به کار رفته در آنها نیز طبعا تخصصی تر و پیشرفته تر است.

تعمیر صندلی ماساژور فول بادی

کامل ترین و بهترین صندلی ماساژور در بین مدل ها مدل فول بادی است. البته این کامل بودن بهایی هم دارد. گرانترین نوع صندلی ماساژور موجود این مدل است که تمامی قسمت های بدن را تحت شعاع خود قرار می دهد. تعمیرات صندلی ماساژر full budy نیاز به مهارت بالا و تخصص ویژه دارد(آموزش تعمیر صندلی ماساژور).

تعمیرات صندلی ماساژ ottoman

یکی از انواع صندلی های میان رده با کارایی مناسب و البته هزینه مناسب این نوع صندلی است. این نوع صندلی ها بیشتر جهت احساس ریلکسی استفاده می شود تا ماساژ حرفه ای. از این رو سیستم مکانیکی چندان پیشرفته ای در آنها به کار نرفته است.

مواردی که موجب خرابی صندلی ماساژور می شود

نوسانات برقی موجب ایراد در بورد صندلی و فیوزهای آن می شود. در نتیجه استفاده غیر صحیح ممکن است به سنسورها و قسمت های تولید کننده حرارت آسیب وارد می شود که این موارد باید توسط سرویس کار صندلی ماساژور بررسی شوند.

تشک ماساژور برقی چرمی هستند و باید با مواد شوینده مناسب تمیز شوند. در صورت خرابی باید اقدام به تعویض یا تعمیر روکش صندلی ماساژ شود. محل نصب و قرار دادن صندلی ماساژ نباید در معرض تابش مستقیم نور خورشید باشد.

نباید وسیله‌های سنگین روی صندلی قرار داده شود و موجب فشار به صندلی شود و عملکرد آن تحت الشعاع قرار می دهد. نباید به هیچ عنوان برای نشستن از صندلی استفاده شود. خرید صندلی ماساژ باید بر اساس جسه افراد انتخاب شود زیرا این عدم تطابق موجب عدم کارایی در صندلی می شود.

آموزش تعمیر ماساژور

با توجه به قیمت دستگاه ماساژور برقی مراقبت از آن موجب خرابی آنها کمتر شده و نیاز به تعمیرات صندلی ماساژور برقی را کاهش می دهد. همچنین ایرادات جزئی باید به دقت رفع شوند تا موجب خسارات بالا نشود. در ادامه به مشکلات شایع در صندلی برقی و راهکارهای تعمیرات صندلی ماساژ برقی می پردازیم.

تعمیر یا تعویض روکش صندلی ماساژور

یکی دیگر از مواردی که ممکن است طی مرور زمان برای صندلی های ماساژور اتفاق ببوفتد تعمیر روکش صندلی ماساژور است. از آنجایی که بیشتر این صندلی ها روکش چرمی دارند ممکن است طی مرور زمان دچار ایراداتی شوند. در پاره ای از موارد می توان با راهکارهایی به تعمیر روکش صندلی ماساژور پرداخت و نیاز به تعویض آن نیست.

آموزش تعمیر صندلی ماساژور

به این مطلب امتیاز دهید