رشته های موجود در سازمان فنی حرفه ای تبریزدوره های سازمان فنی حرفه ای استان آذربایجان شرقی در انواع شاخه های مهارتی و فنی ویژه آقایان و خانم ها وجود داشته و علاقه مندان می توانند با توجه به شهریه هر کلاس در دوره مورد نظر خود شرکت کنند. مراکز فنی حرفه ای آذربایجان شرقی در مناطق و محله های مختلف وجود داشته و رشته های آموزشی موجود را بر اساس نیاز داوطلبان ارائه می دهد(رشته های موجود در سازمان فنی حرفه ای تبریز).
امروزه نیاز به داشتن تخصص و مهارت در یک رشته فنی و کسب درآمد از طریق آن به یکی از نیازهای روز جامعه تبدیل شده است. سازمان فنی حرفه ای متولی برگزاری انواع کلاس های آموزشی فنی به صورت دولتی و آزاد است که در شهر آذربایجان شرقی نیز می توان آن ها را در مناطق مختلف پیدا کرد(رشته های موجود در سازمان فنی حرفه ای تبریز).

آموزش دوره فنی حرفه ای در آموزشگاه آپادانا در تبریز

افرادی که قصد یادگیری یک مهارت جدید را داشته و در عین حال می خواهند هزینه کمتری را برای آموزش خود پرداخت کنند، می توانند در دوره های فنی حرفه ای آموزشگاه آپادانا شرکت کنند. متقاضیانی که ساکن استان آذربایجان شرقی هستند نیز از طریق اطلاع از لیست دوره های آموزشی فنی حرفه ای آذربایجان شرقی می توانند دوره مورد نظر خود را انتخاب و در آن شرکت کنند.

مدرک آموزشگاه آپادانا در تبریز

در پایان هر دوره آموزشی، آزمونی از مهارت آموخته گرفته می شود تا در صورت موفقیت در آن، مدرک سازمان فنی حرفه ای به وی اعطا شود. یکی از شهرهای پر متقاضی برای ثبت نام دوره های فنی حرفه ای آموزشگاه آپادانا، شهر آذربایجان شرقی می باشد(رشته های موجود در سازمان فنی حرفه ای تبریز).

انواع مدرک آموزشگاه آپادانا در تبریز

مدارک رسمی با اعتبار بین المللی: برای دریافت این مدرک ابتدا باید در دوره مورد نظر شرکت کرده و با شرکت در آزمون‌های عملی و کتبی قادر به دریافت آن خواهید بود؛ به دلیل اینکه این مدرک دارای کد ملی آموزش شغلی می‌باشد در سایر کشور‌ها نیز اعتبار دارند(رشته های موجود در سازمان فنی حرفه ای تبریز).
مدرک مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای: این مدرک از سوی مراکز آموزشی آزاد و خصوصی صادر می‌شود و مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای کشور است.

مخاطبین آموزشگاه آپادانا در تبریز

کارجویان
شاغلین (بنگاه‌های اقتصادی، اتحادیه‌ها و اصناف)
دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی
دانش­ آموزان
سربازان وظیفه
ساکنین مناطق محروم
مرزی و سکونتگاه‌های غیر رسمی
گروه‌های در معرض آسیب (از جمله زنان سرپرست خانوار و کودکان کار)
زنان خانه دار
افراد دارای معلولیت
روستائیان، عشایر، زندانیان و خانواده­‌هایشان
آسیب دیدگان اجتماعی
اتباع خارجی و پناهندگان
و مربیان سایر کشورها

معرفی آموزشگاه آپادانا

آموزشگاه آپادانا که در حال حاضر یکی مجهز ترین و پر مراجعه ترین آموزشگاههای فنی و حرفه ای  می باشد آموزشگاه آپادانا یکی از مراکز آموزشی معتبر در شهر تبریز است. این آموزشگاه در زمینه‌های مختلفی اقدام به ارائه دوره‌های آموزشی می‌کند. از جمله زمینه‌هایی که ممکن است در آموزشگاه آپادانا پوشش داده شود عبارتند از:

مهارت‌های کامپیوتری: آموزش نرم‌افزارهای کاربردی مانند آفیس (واژه‌پرداز، اکسل، پاورپوینت)، طراحی گرافیک و وب، برنامه‌نویسی و…………

تعمیرات الکترونیکی: این دوره‌ها ممکن است شامل تعمیر تجهیزات الکترونیکی مانند تلویزیون، رادیو، تلفن همراه و…دیگر باشد(رشته های موجود در سازمان فنی حرفه ای تبریز).

5/5 - (1 امتیاز)

دسته بندی شده در: