زمانی که به چهره فردی نگاه می کنید، چشم ها اولین چیزی است که جلب توجه می کند و ممکن است این موهبت زیبا به دلیل بالا رفتن سن و یا حتی به دلایل دیگری مانند وراثت و خانوادگی نصیب شما نشده باشد. جراحی پلک در تبریز می تواند یک راه حل اساسی برای رفع این مشکل باشد. در این نوع عمل، با از بین بردن علائم افزایش سن و یا مشکلات دیگری مانند پف چشم و افتادگی و شل شدن پوست پلک، چهره ای زیباتر و شاداب تر به شما می دهد.

هزینه بلفاروپلاستی در تبریز

هزینه جراحی پلک در تبریز در کلینیک های مختلف متفاوت است و این هزینه می تواند بر اساس تجربه و مهارت پزشک و میزان دستمزدی که دریافت می کند و همچنین شرایط و خواسته بیمار که چه نوع جراحی نیاز دارد متغیر باشد.  قیمت نهایی عمل بلفاروپلاستی یا همان جراحی پلک زمانی مشخص می شود که متقاضی به صورت حضوری با پزشک خود ویزیت شود و جراح در جلسه مشاوره با بررسی نوع جراحی و شرایط بیمار هزینه عمل را تخمین می زند.

هزینه جراحی پلک در تبریز سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

هزینه جراحی پلک در تبریز به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که می تواند برای هر فردی متفاوت باشد. قیمت دقیق عمل جراحی بلفاروپلاستی زمانی مشخص می شود که فرد به صورت حضوری با پزشک خود مشاوره شود و معاینات لازم نیز انجام گیرد.
همچنین عواملی مانند منطقه جغرافیایی، دستمزد جراح پلک، هزینه پرسنل اتاق عمل و در صورت نیاز هزینه بیهوشی، نوع پوست و شرایط بیمار و … بر روی هزینه عمل بینی تاثیر می گذارد.بازه عددی هزینه عمل هر پلک در تبریز (در سال ۱۴۰۲) از ۶ میلیون تومان شروع می‌شود و تا ۱۵ میلیون تومان هم افزایش می‌یابد.

هزینه بلفاروپلاستی در تبریز

انتخاب بهترین جراح پلک در تبریز

چشم ها هم از نظر زیبایی و هم بینایی از اهمیت خاصی برخوردار هستند و به عنوان یک عضو حساس و حیاتی برای انسان تلقی می شوند.به همین جهت، افرادی که می خواهند جراحی افتادگی پلک در تبریز انجام دهند بایستی بهترین جراح را برای انجام جراحی خود انتخاب کنند. جراحی با بهترین جراح پلک یکی از مهم ترین فاکتورها برای رسیدن به نتیجه مطلوب از عمل است.

زیرا عدم مهارت و تجربه کافی جراح در این زمینه نه تنها می تواند به بینایی و سلامت چشم بیمار آسیب برساند بلکه زیبایی چشم ها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و ممکن است نتیجه نامطلوبی از جراحی دریافت کنند.
پیدا کردن یک جراح پلک خوب در تبریز می تواند کار دشواری باشد به این دلیل که امروزه شمار پزشکانی که در این زمینه فعالیت دارند افزایش یافته است.فاکتورهایی برای پیدا کردن بهترین جراح پلک وجود دارد که برخی از آن ها شامل مواردی مثل: تجربه و مهارت جراح در این زمینه، صبر و شکیبایی پزشک در جلسه مشاوره، داشتن ذوق هنری در کنار تخصص و … می باشد.

عمل بلفاروپلاستی چه زمانی انجام می شود؟

جراحی زیبایی پلک در تبریز می تواند به دلایل زیر انجام شود:رایج ترین دلیل برای انجام جراحی پلک در بین خانم ها و آقایان، داشتن ظاهری خسته در چهره و چشمان است که با این عمل به ظاهری شاداب تر، سرزنده تر و جوان تر می رسند.

در صورتی که ظاهر چشم تقارن نداشته باشد می توان برای بهبود این عدم تقارن جراحی انجام داد.افتادگی پلک به خصوص در افراد مسن تر که موجب محدود شدن وضعیت دید می شود و برای رفع این ایراد و بهبود بینایی می توان عمل بلفاروپلاستی انجام داد.برخی از بیماری های دیگر مانند تیروئید چشم و … که می توان با جراحی آن ها را درمان کرد یکی دیگر از دلایل افراد برای انجام عمل بلفاروپلاستی است.

جراحی پلک در تبریز به چه صورت است؟

جراحی پلک به چند صورت انجام می گیرد، این جراحی هم می تواند برای پلک بالا انجام شود و هم برای رفع بافت های چربی اضافی و چین و چروک های پلک پایین باشد. همچنین در صورت تمایل بیمار می تواند به صورت ترکیبی هر دو پلک خود را جراحی کند.

به این مطلب امتیاز دهید